Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet, ha, amikor fogant...

Baj lehet, ha, amikor fogant a baba röntgenen voltam, ráadásul a gerincemet röntgenezték?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet, ha most esek teherbe???? Nagyon félek! Írjon olyan is aki így volt, és hogy mi lett a babával!
2008. aug. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem napi szinten röntgeneztek, nem lesz semmi baj. Az nagyon kis mértékű amit 1 röngenezéssel kapsz.
2008. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
A korai időszakban kapott röntgensugárzás nyúlszájat és farkastorkot okozhat a babának.
2008. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

édesanyám amikor terhes lett velem nem tudták mi van vele mert a terhességet kizárták mivel volt egy komoly műtéte,ráadásul a petefészkét műtötték,és megröntgenezték,és itt vagyok makk egészségesen nyúlszáj és farkastorok nélkül. szerintem kicsi a valószínűsége h beteg legyen a baba,de ha

félsz akkor a legközelebbi nőgyógyászati vizsgálaton kérdezd meg a nődokit,de szerintem pici a valószínűsége

2008. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah és akkor már nagyobb voltam,kb 5-6 hetes. szerintem nyugi
2008. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 5 hetesen derült ki a terhességem.4 hetesen volt egy sportsérülésem,röntgenezték a kezem,sőt gipszelni is kellett.Én is féltem,hogy mi lesz a babóval,de semmi rendellenesség,hál'istennek.Úgyhogy szerintem nyugi.És sok sikert a babóhoz.

28 hetes pocakos

2008. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!