Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy egy nóném...

Miért van az, hogy egy nóném Tescoban vett 2 teszt is halvány + 4 nappal menzi előtt de a Clearblue 3 nappal előtte negatív (csak később jelent meg rajta a 2. csík halványan-de ez nem számít)? Hihetek annak a 2 tesztnek?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom a hőm 37,0, szúr a hasam, puffadt vagyok és teltségérzetem van, pedig ilyenkor kajálni szoktam. A derekam is hasogat. A mellbimbóim meg állnak és érzékenyek. Folyásom nem igen van, az is fehér krémes. Baba vagy menzi?
2008. aug. 7. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még 3 napot és reggeli pisiből tesztelj. A tünetek lehetnek ez is meg az is. Nekem mindkét terhességemet az elmaradt mensi után 3 nappal kimutatták a tesztek.
2008. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De melyik tesztnek higgyek? Mindenképp csinálok majd pár nap múlva másikat Gabriellel, de nem értem a teszteket. Melyik a valós? A kettő + vagy az 1 -???
2008. aug. 7. 21:53
 3/4 anonim válasza:
szia a clearblun nekem is nagyon halvány volt a csík és csak később jelent meg, de én 5 nappal meni előtt csináltam. és volt babó. szerintem van nálad is
2008. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt hogy hol vezsed szerintem jelentősége nincs. baba és kész
2008. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!