Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés serkentése céljából...

Peteérés serkentése céljából hogyan ihatom a cickafarkfű teát? Pcosok isznak valamilyen gyógyteát? Miket kövessek el még, hogy baba lehessen?

Figyelt kérdés
Closty szedés előtt állok.
2008. aug. 7. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem igen használnak ezek a készítmények. Én ittam, ettem mindent, amit javasoltak - a hely is kevés lenne, hogy mind felsoroljam - mégsem lettem terhes. Azóta - teljesen természetes úton nem rágörcsölve - megszületett a fiam. A páromnak sem és nekem sem volt semmi bajunk, de nagyon nehezen jött össze. Nálad vagy a párodnál találtak valamit? Ha nem akkor előbb vagy utóbb összejön ne aggóddj. Ha igen, akkor a dokid biztosan tudja, hogy mit kell csinálni, hogy babás legyél. Sok sikert Nektek!
2008. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!