Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is szokott 3-6 napot is...

Más is szokott 3-6 napot is akár barnázni mensi előtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt így volt.

De csak akkor kezdődött, amikor abbahagytam a fog.gátl. szedését.

Sokat olvastam erről, valami hormonprobléma lehet.

Utána akartam járni, de mivel első próbálkozásra teherbe estem, így nem foglalkoztam vele.

Most meg már nincs. :)

2010. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én soha. Akkor barnáztam,amikor elvetéltem.
2010. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy akár egy hetet is. De én pcos vagyok, nálam ez jó jel.
2010. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordult már nekem, de csak 1-2 napig. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nekem csak nagyon ritkán van ilyen, el is felejtettem, csak most hogy írod, beugrott... (Többnyire tiszta vér van egyből.) Azért is emlékszem, mert egy alkalommal, évekkel ezelőtt pont azért voltam talán nőgyógyásznál, mert elkaptam valamit, vagy mert nem akart megjönni, viszont már ment ez a barnázás. A doki pedig rám nézett, és mondta, hogy hát ez pedig már az, szóval ne aggódjak. Azért nézesd meg magad.
2010. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is most fordult elö hogy mensi elött egy héttel barnás véres volt de nagyon minimális meg kevés, aztán most meg jött egy nap késéssel, de én sem tudom mitöl volt, szerintem ha neked is megjön utánna majd menj el ovoshoz én is ezt teszem majd
2010. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem mindig így indul meg, 4 nap barnázás, aztán rendes vérzés. A dokim szerint nem kell vele foglalkozni.
2010. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!