A ciklus második felében hogy kell inni a palástfű teát?
Figyelt kérdés
Mármint mennyiséget és lehet e ízesíteni,vagy csak naturan?Előre is köszön a válaszokat.2008. aug. 7. 11:35
1/2 anonim válasza:
Én azt olvastam, hogy napi 2 csészével ajánlott a fogyasztása. Mivel az íze nem az "igazi", ezért mézzel szoktam "megbolondítani". :)
2/2 anonim válasza:
én eddíg csak a cickát ittam, de szerintem elég a napi egy bögre is mézzel nyugodtan ízesítheted, de mással ne, mert semlegesítheti a hatását:)))
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!