Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 26. napon es...

Ma vagyok a 26. napon es reggel negativat teszteltem (Lily). Van meg remeny?

Figyelt kérdés

Sajnos nem birtam varni szombatig, akkor lennek a 28.napon. Ha valoban nem vagyok terhes, akkor mitol lehet hogy mar kb. a 20.nap kornyeketol kezdve minden nap \'mindjart-megjon\' erzesem volt/van??? Ez normalis? Emlekezetem szerint nem igazan tortent velem ilyen.


Szerintetek van meg remeny? Mennyire megbizhato a Lily?

Meg annyit, hogy tegnap egesz nap nem igazan volt folyasom, pedig elotte tobb napon keresztul hol tobb, hol kevesebb kremes folyasom volt, ami allitolag a terhessegre jellemzo.


2008. aug. 7. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Latom senki sem valaszol. :(
2008. aug. 7. 10:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első babám a menstruációt követő 26. napon fogant. Az első teszem negatív lett és ő mégis ott volt.

Sok sikert!

Drukkolok

2008. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van reményed mindenképp, csak korán teszeltél!

Nekem az elmaradt menses első napján már kimutatta, de még egykicist halványan.

( amúgy akkor én sem bírtam várni, és a 24. napon is teszteltem, akkor negatív lett, pedig itt volt már a kisbaba:-))

Érdemes kivárni, mert csak felesleges csalódást okoz.

2008. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De jo neked! En biztosan nem vagyok ilyen szerencses. :( De most komolyan, ha nem terhesseg, akkor mi a mano okozta a tobb napig tarto hol erosebb, hol gyengebb mindjart megjon erzest?? Tegnap ota nincs kremes folyasom, valamint ma nem igazan van ez a mindjart megjon erzesem. (Ki tudja, lehet elszolom magam es fel ora mulva mar meg is jon, vagy erosen fogok gorcsolni...)


Olyan jo lenne babasnak lenni, de nekem ez kb. egyenlo az otos lotto megnyeresevel. :( Mar a tuneteket sem merem nezegetni, mert mas is okozhatja oket.

2008. aug. 7. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
SZió. Remény mindig van. Nekem 3 napja mindjárt megjön érzésem van, 2 negatív tesztem, és 4 nappal a nem várt után holnap csinálom a harmadik tesztet.. Kitartást
2008. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!