Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy nincs pé-m,...

Lehetséges, hogy nincs pé-m, akkor is, ha a hőm felugrott 36.5-ről 37.1-re?

Figyelt kérdés
A mostani mensim rövid volt, és nagyon kevés, semmi darabka benne. Elmentem a dokihoz, aki azt modta, valószínüleg nincs pé-m, azért ilyen. Meg kell nézetnem a prolaktin szintemet, mert a mellemből nyomásra sárgás folyadék jön. Az előző mensim viszont erős volt, kifejezetten nagy szövetdarabokkal! Azt mondta hormonzavarom van, de az nem gyógyszer abbahagyása után jelentkezik? Én 5 hónapja hagytam abba, teljesen rendszeres a mensim, 31 napos ciklusokkal. És a hőm minden hónapban felmegy, van nyákom, és szurkál a petefészkem is. Ráadásul a doki pár hónapja nézte is, milyen szép érett petéim vannak! Akkor hogy van ez? Mégsem érnek meg? Vagy attól, hogy magas a prolaktinom, még lehet petém? Mert mindenütt azt olvasom, hogy akkor nincs! Teljesen kétségbe estem! És nekem szép, egészséges ciklusaim vannak! Segitsetek, nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Az én családomban csak úgy potyognak a gyerekek, nem igaz, hogy én ilyen szerencsétlen legyek. :(
2008. aug. 7. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el!!! Szerintem van peteérésed, csak annyira rágörcsölsz a babára, hogy emiatt zavarodik meg a szervezeted. Én is pont így voltam, amikor annyira nagyon akartam a babát abban a pillanatban összezavarodott a ciklusom. Addig óramű potosan 28 napra megjött, de attól a pillanattól kezdve hogy babát akartunk 34-40 napos lett a ciklusom. Én is elkeseredtem, hogy nincs peteérésem de kiderült hogy van!!! Ne koncentrálj rá ennyire, és meglátod sikerülni fog!!
2008. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)Nagyon köszönöm a biztató választ! Én is így gondolom, úgyhogy megfogadtam magamnak, hogy arra koncentrálok, hogy vidám legyek, élvezzem a mindennapokat, és azt, hogy van egy fantasztikus párom, akivel boldog vagyok!
2008. aug. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!