Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab teszt (20-as) mikor...

Medi-lab teszt (20-as) mikor érdemes vele tesztelni? Lehet a nem várt előtt is? Megbízható teszt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél 7éve kimutatta a babát a nemvárt után 1-2nappal. De 2hónapja is teszteltem és pozitív lett,de nem vagyok terhes.:(
2010. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ez igen érdekes + teszt,baba pedig sehol.
2010. jan. 15. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes és fájdalmas.Amikor kezded beleélni magad,hogy baba lesz és közben megjön.:(Hozzáteszem a régebbi teszt Medi preg volt és az bevált.

Nagyon drukkolok,hogy Neked is + legyen,de azért mert tényleg babás vagy!

2010. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívják korai vetélésnek. A teszt nem a semmitől lesz pozitív, tehát volt baba, csak nem tudott maradni. Ez nem a teszt hibája.


Sajnálom.

2010. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, s nagyon sajnálom ami veled történt, csak hát tényleg nagyon furcsa, hiszen állítólag a HCG csak akkor van jelen, ha valai babát vár, ezért írtam, hogy nagyon érdekes.
2010. jan. 15. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a medi lab teszt nagyon sokszor mutatott már téves eredményt. Mivel ingyen van ez a fajta teszt nekem, így ezt használom, de szinte minden hónapban halványan ott van a második csík is. :S Még akkor is mutatta a hamis eredményt mikor tudtam, hogy egyáltalán nem lehet baba. :S
2010. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mindig a medi labot használtam évek óta és mindig negativot mutatott és nem is voltam babás. most legutobb is azzal teszteltem és pozit mutatott és tényleg terhes vagyok már 14 hetes!!
2010. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok:-) És mikor érdemes vele tesztelni?
2010. jan. 15. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a nem várt napján teszteltem vele, és nem is olyan halványan + lett! Ma már 15 hetes a kislányom.


Itt az enyém:

[link]

2010. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolso (medi labos) vagyok én délután teszteltem pozit. de ha tutira akarsz menni reggeli elsöböl csináld és köszönöm a gratulát!! majd ird meg azért mi volt szoritok!!
2010. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!