Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu tesztem (Babymark)...

Ha az ovu tesztem (Babymark) egész ciklusban nem mutatott peteérést, kivéve 2 nap halvány pozitív, akkor valószínű nem is volt tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
A 10. naptól néztem a 20. napig és semmi.:-( Lehet,h a 10. napom előtt vagy a 20. napom után lehetett az ovulációm? Egyébként mindig 28 napos a mensim. Volt valaki, aki biztosan tudja,h 10. nap előtt vagy a 20. nap után esett teherbe? Légyszíves válaszoljatok! :-)
2008. aug. 6. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív mikor volt? Lehet, hogy Nálad csak halványan jelzi, nálam sem pont olyan erős szokott lenni, mint a control csík, de mivel a többi napokon tök fehér, ezért tudom, hogy akkor volt (meg mérem a hőmet, stb.)

Hőt mérsz? Az milyen? Egyéb tüneteid vannak?

Ne keseredj el, lehet, hogy csak aznap többet ittál, vagy az LH fel- és leszálló ágát kaptad el! A 10.-20. napig jó időben teszteltél!

Várom válaszod, akár priviben is!

2008. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a biztatást. Hőmet nem szoktam mérni, nálam ez nem megoldható.A 17. és 18. napon volt halvány pozitív,de tuti,h nem vagyok terhes, mert megjött rendesen 28 napra, csak kívácsi voltam,h mivan akkor, ha csak halványan jelez az ovu. teszt.
2008. aug. 6. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan van az ovu teszted?
2015. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!