Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érzéstelníto injekcio terhessé...

érzéstelníto injekcio terhesség alatt? Fontos

Figyelt kérdés
Jovo héten megyek kihúzatni a fogamat amire kapok érzéstelenito injekciot. Tegnap volt peteérésem és ha osszejott a baba akkor jovo hét szombatra már tuti a méhemben lesz.Kérdésem: mennyire árthat az ilyen injekcio a babának akár ilyen korai terhességnél?Szerintetek? valakinek nincs ilyen tapasztalata?Koszi
2010. jan. 14. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Említsd a dokinak, de szerintem nem lesz baj.
2010. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Említened se kell. Ilyenkor még nem jut el a babához semmi, hiszen akkor még be sem lesz ágyazódva. A fogantatás utáni 14-16. napig a kismama akár drogozhat is, vagy a sárga földig lerészegedhet, a baba nem kap belőle egy molekulát se.


A fogorvos ráadásul helyi érzéstelenítéssel dolgozik, a gyógyszer nem terjed el az egész testedben, mert akkor ugyebár sehol nem éreznél semmit. :-)

2010. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon fiatal a terhesség, nem lesz baj, nyugi.
2010. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én terhesen is voltam fogorvosnál,kaptam is érzéstelenítőt.Direkt szóltam elötte,azt mondta semmi probléma,nyugodtan kaphatok így is.
2010. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! már nagyon szeretném ezt a babát, és nem szeretném ha valami bajlenne (ugyebár ha sikerult) Kicsit megnyugodtam. Rendesek vagytok!
2010. jan. 14. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen tapasztalatom, semmilyen gondot nem okoz, ráadásul ilyenkor még nincs közvetlen kapcsolat az embrióval!
2010. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, úgy van ahogy a többiek is írták, nem lesz semmi baj. Nekem, amikor még csak halvány sejtésem volt, hogy talán baba van a dologban, akkor műtötték a fogamat ciszta miatt. Semmi gond sem volt.Még nem lesztek egymással úgymond kapcsolatban.
2010. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!