Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg tegnap volt peteérésem...

Elvileg tegnap volt peteérésem, és egy kicsit véreztem ez mitől van?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt ilyen.

nem sok csak éppen egy kis pecsét


2008. aug. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok együtt a pároddal? Lehet hogy megsértett. Honnan tudod hogy tegnap volt? Én a beégyazódásnál barnáztam.
2008. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de voltunk együtt és utána volt ez de még soha nem volt ilyen, naptár szerint tegnap volt.
2008. aug. 6. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy csak megsértett egy kis hajszáleret, nincs jelentősége, ha nem görcsölcs, addig nincs baj. Azért még legyetek rajta, de csak óvatosan! :)
2008. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy a párod ejtett rajtad egy kisebb sebet, de úgy tudom lehet akár a peteéréstől is egy pici vérzés. Valakinek pl annyira fájdalmas a peteérése, hogy ordítana..
2008. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ez az "ordítós" fajta volnék:)

Egyébként szertintem is a párod okozhatott vmit.

2008. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem középidős vérzés volt, ami igazolja, h valóban megrepedt a tüsző! nyugi, semmi gond!
2008. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!