Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt már nem fog...

Az ovu teszt már nem fog mutatni semmit, ha a tüsző megrepedt és kiszabadult?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elég halványan, de még rajta volt a teszten a csík.Az LH megvan a szervezetben, az ovul. előtt a legmagasabb utána csökken.
2008. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát, ha egyszer már pozitív lett, két csíkkal, akkor a köv. napon nem is kell tesztelni?
2008. aug. 6. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A peteérés a két nagyon erős csík utáni napon van.Tehát amikor nagyon erős, akkor akciózzatok/ez az LH csúcs/, és azután levő ún.negatív napon.(ez a peteérés napja)
2008. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ovulációs teszt nem ugyanaz, mint a terhességi teszt.

Az ovu teszt már nem mutat semmit, ha megtermékenyültél. De az ovu tesztnek pont az a lényege, hogy a fogamzós napokat megmutassa. Szerintem, ha a tüsző megreped és kiszabadul, akkor ha nem találkozik hímivarsejttel, attúl még fogamzó képes, tehát az ovu tesznek mást kell mutatnia.

na, ezt jól összehordtem, remélem érthető kicsit.

2008. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!