Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt - feszengés?

Babaprojekt - feszengés?

Figyelt kérdés

Párommal meghoztuk a nagy döntést, szeretnénk babát, ettől a hónaptól nem szedem a fogamzásgátlót. . . mindketten szeretnénk tiszta szívből. . .

És ami eddig olyan természetes volt, gördülékenyen ment, most olyan "feszkós" kicsit, párom úgy érzi most aztán neki teljsetítenie kell, én meg akarva-akaratlanul is figyelem a napokat. . . pedig lazán szeretnénk, hisz ráérünk, tényleg. . . remélem elfog múlni, ugye? Más is volt így??

Tapasztalatokra, és trükkökre lennék kíváncsi a témában.

Köszönöm


2010. jan. 14. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem,hogy elmúlt,egyre görcsösebb lett.Az első hónapban még nem csináltunk belőle nagy ügyet,most tartunk a 3.hónapnál,de úgy érzem egyre jobban görcsölünk,eddig csak én görcsöltem,a párom nem,de most már ő is,és ez egyátalán nem jó,de nem tehetek róla.
2010. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy ráér, de majd ahogy hónapról hónapra nem jön össze egyre idegesítőbb lesz.Na de ne így legyen, legyen szerencsétek.

Egyetek mindketten vitaminokat és próbáljátok ne percre pontosan kiszámolni minnden együttlétet, mert az nem lesz nektek sem az igazi.

Olvastam hogy ilyenkor nem ajánlatos használni intim mosakidógélt mert befolyásolhatja a babaprojektet.

Érdemes diétázni, hogy a szervezeted mérgtelenítsen.

Én ezeket mikor olvastam ( már 4 hónapja próbálkoztunk) kipróbáltam és most 5 hetes terhes vagyok.

Az első babám mielőtt sikerült volna, előtte gyógyszert szedtem és abbahagyása után 8 hónappal sikerült.

Sok sikert!!!!!!!!!!:-)

2010. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem feszengtem rajta mivel elötte megszakítással védekeztünk, lényegében csak attól lett másabb hogy nem húzta ki. És mi a megszakításba is belekalkuláltuk a babát. Nem mondom h élesben nem gondoltam arra, hogy talán most sikerült..de sex közben egyáltalán nem jutott eszembe. Ha növelni akarjátok az esélyt, akkor 2 naponta szeretkezés+cickafark tea+ Gravida+folsav. Nekem ez nagyon bevált:) elötte 3 hónapig nem jött össze. Persze ez se 100%, van akinek nem használ, ez csak saját tapasztalat!:)

22/L 5 hetes

2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párommal 6 éve feszengünk minden hónapban. Csak gondoltam leírom.
2010. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ez lesz a 9. hónap. 2 hete elhatároztam, hogy nem érdekel az egész...most már hőmérőzök is 1 hete.
2010. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne stresszeljetek!!!! Mindennek ez az okozója! Én 18 hónapig számolgattam-méricskéltem-idegeskedtem. Majd eldöntöttem, h befejezem. Rá két hónapra terhes lettem:) most vagyok 14 hetes:):)
2010. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Én is hasonló problémával küzdök. Már több mint egy éve vágyunk babára de mind hiába. Mérem a hőmet, ittam már cicka és palást teát. És jelenleg szedem a Femibiont. A dokihoz februárban kell visszamennem, ha addig nem sikerül spontán. Lassan már más sem teszi ki a mindennapjaimat csak hogy ezen rágódom. és mindig elhatározom, hogy nem mérek nem görcsölök de valahogy nem megy.

Kitartást kívánok Mindenkinek, és legyen erőtök nem görcsölni a témára, mert nem fogjátok élvezni az együttléteket.

2010. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nálunk is akarva akaratlanul is görcsös volt a dolog már az elejétől,részemről.és minden egyes sikertelen hónap után még görcsösebb lett.mindent kipróbáltam:vitaminok,teák,hőmérő....de semmi.aztán mikor belesz@rtam mindenbe,na akkor egyből összejött,15 hónap után.


22 hetes km

2010. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!