Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett vlaki teherbe ugy hogy...

Esett vlaki teherbe ugy hogy sok krémes folyása volt? Vagy valami gombája, bacija?

Figyelt kérdés
És mennyi idö után sikerült?Én már fél éve nem esem teherbe,már vizsgálnak,de nekem mindig van sürü krémes folyásom.Már kezelték de mindig visszajön.Most intimzuhanyt használok heti 1szer.Köszi
2010. jan. 14. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

én bakteriális hüvelyfertözés és kikezelhetetlen húgyúti fertözés mellett estem teherbe. Mivel elötte folyásom nemnagyon volt (a fertözés ellenére sem), illetve mensi elött vizes, tudtam, hogy most a krémes folyás babát jelent. Ne aggódj a fertözés nem befolyásolja a teherbeesést!:)

Mi 4 hónapig próbálkoztunk, úgy hogy egyikünknek sincs semmi káros szenvedélye, nem szedtünk semmilyen gyógyszert. 3 hónapja próbálkoztunk, mikor meguntuk és kipróbáltuk azokat amiket itt az oldalon ajánlanak. 2 naponta sex+ cickafark tea+ Gravida+ folsav. És ebben a hónapban sikerült pedig a hónap második felére igencsak rágörcsöltem!:)

Remélem neked is sikerülni fog!!!


22/L 5 hetes

2010. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és gratula a kisbabádhoz.Még valaki tudna tanácsot adni?Megköszönném.
2010. jan. 14. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gombás voltam. Nem tudtam 2 hónapig kiölni a nyavalyást és így estem teherbe. A doki azt mondta, semmit nem árthat. Most a 24. héten vagyok. Eddig minden rendben. Amúgy mi előtte 1 évig próbálkoztunk, de semmi, aztán egyszercsak igen. :) Nem vagy egyedül. Ne aggódj. Szorítok.
2010. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy.gratula a babához!Remélem nekünk is sikerül már másfél éve várunk rá!Köszi
2010. jan. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!