Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek?

Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 évig szedtem fogamzásgátlót ( yadine ), de tabit váltottam és közte tartottam egy 1 hónapos szünetet. védekeztünk általában a párommal, de volt pár olyan alkalom amikor nem. ráadásul miközben még szedtem a tabit, eléggé sokszor volt rá példa, hogy elfelejtettem bevenni.

most megnőtt a cicim, a pocim is gömbölyödik egy picit, a mellbimbóim kicsit sötétebbek, fáradékony vagyok, és esténként nagyon sokat eszem. mind ezekkel ellentétben nincsen hányingerem, nem kell sokat pisilnem, csak néha émelygek. ez sem napszakhoz kötött, inkább estefelé van, ha van. a mensimig nem tudtam várni, de ha minden igaz, vannak olyanok akiknek az első 3 hónapban megjön.


2007. okt. 21. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Eléggé babagyanus a dolog, és ha terhes vagy akkor ez nem is az első pár hét tünete amit leírtál. Mindenképpen menj dokihoz mert szerintem már jóval a 10. hét után járhatsz. A 12. 16. és 18. héten nagyon fontos vizsgálatok vannak. Sok sikert és irány a doki. :))

2007. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben már akkor meggyőződtem volna róla hogy terhes lehetek e,mikor az első szem gyógyszert elfelejtetted bevenni!Utána az első alkalommal mikor már kimutatható teszttel meg kellett volna vizsgálni,vagy orvoshoz menni!Tényleg mi van ha már előrehaladott a terhességed és nem is tudsz róla?A hasad is nő,ez nem pár hetes terhességre utal.Gond nincs csak ha olyan dolgokat is szedtél ill.csináltál ami árthat a babának,hiszen neked eddig fogalmad sem volt hogy esetleg terhes lehetsz.Ha pedig nem szerettetek volna még babát és már túl vagy a 12. héten akkor már el sem veszik!Mihamarabb menj dokihoz!
2007. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!