Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhees?

Ugye nem vagyok terhees?

Figyelt kérdés
Szoval ugy van hogy en es a baratom pettingeltunk..s o ki akarta probalni mien ha bedugja..mindektten szuzek vagyunk bedugta de csak max fel centire s nem elvezett el elotte ugye ez penteken tortent..ma s a tegnap enyhen fajt ott lent a hasam de csak piciit ugye nnincs semmi bajom vagyis nem vagyok terhes(tudom hulye kerdes de na..tudnom kell:D)
2010. jan. 13. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
de igen minden bizonnyal az vagy gratulalok kismama:)
2010. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán igen talán nem....

Hány éves vagy?Kipróbálni,hogy bedugja.....

akár hiszed akár nem a barátnőm is csak kíváncsi volt, na gyorsan terhes is maradt az elő nedvtől!!Pedig neki is csak kicsit dugta be:))

A csaj 34 a fia 20 éves....

2010. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem valószínű, de azért vegyél terhességi tesztet! Meg azzal sincs baj, hogy próbálkoztok ezzel-azzal, de legyetek egy óvatosabbak /VÉDEKEZZETEK!!/, mert valóban terhesség lehet a vége a "kíváncsi vagyok milyen"-nek!
2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hét után nem nagyon lehet még tüneted.Ha kimarad a mensid tesztelj,de szerintem nem vagy babás.

Az 1. válaszoló szerintem csak ijesztgetésnek szánta amit írt :) és ez vmilyen szinten érthető is,mert sok tini tesz fel a tiédhez hasonló kérdéseket.

Legközelebb ha ki akarja próbálni milyen akkor gumival tegye!

Megjegyzem én is voltam tini és nem egyszer vártam görcsösen hogy megjöjjön.Ezért is tudom hogy az a legjobb a védekeztek!!

Szurkolok hogy megjöjjön! :) (de megfog nyugi)

2010. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!