Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésnél mit jelent a...

Peteérésnél mit jelent a negatív nap?

Figyelt kérdés
Ma van peteérésem a doki szerint, akkor ez a legmegfelelobb idopontaz akcióra nem? Igaz hogy ezen a napon lenne a legkisebb esély a súlyos rendelleneségek kialakulására?(fiatal pete)Koszi
2010. jan. 13. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, és igen.


De nem tudom, mit értesz negatív nap alatt. Elmagyarázod? ovutesztelsz talán?

2010. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt olvastam az elso vagy második oldalon errol irtak a csajok. én sem értem. elméletileg a pete ha megérik csak 24-48 óráig életképes nem? akkor az a nap a peteérés, de hogy elotte a negatív nap mit jelent nem tudom. PG 53at használok , tegnap szép páfrányos lett és tegnap votam dokinál is mert 3 napig kellett szednem a closti-t és o mondta hogy ma akciózzunk, ma lesz peteérés. Szinte hihetetlen hogy ilyen gyorsan hatott a tabletta mert ezelott csak évi 2x volt peteérésem(menzim se volt)Ja még egy kérdés: ha tegnap is páfrányos volt a PG akkor még nem késtem le/ha csak kb 24ora a peteérés? vagy ha ma is páfrányos lesz akkor mi van? akkor a doki miért mondta hogy ma? vagy a PG a rossz?lehet hulyén van megfogalmazva, de aki ért hozzá légyszi segítsen, Koszi
2010. jan. 13. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ovuláció előtti 24-36 órában + az ovuteszt. Ez(ek) a + nap(ok). Amikor már nem 2 csíkos, vagyis + a teszt, akkor az már negatív, vagyis maga az ovuláció napja, tehát ez a negatív nap.
2010. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A doki biztos csinált uh-ot és látta a petesejtedet, azért mondhatta szeintem.
2010. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! igen uh-n nézte. Akkor remélem sikerult és 2 hét múlva tesztelhetek.
2010. jan. 14. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is remélem! Majd írd meg, oké?
2010. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!