Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van négy negatív tesztem,...

Ha van négy negatív tesztem, biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
3 különböző fajta tesztem volt: Lilly, Midstream és Easy
2010. jan. 13. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű :(
2010. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnálom. Ennyi teszt nem tévedhet.Majd legközelebb!
2010. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos elég valószínű, hogy nem vagy terhes.

Mikor csináltad? reggeli vizeletből? Mikor kellett volna megjönnie? (talán nagyon korai a terhességed és ezért nem volt pozitív)

Legyél optimista: negatív teszt tévedhet:-) És ha mégsem jött össze, jön a következő hónap!

2010. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem zárnám ki a terhességet. Attól függ,milyen korán teszteltél és mennyi a hcg a szervezetedben.

Nekem pl 4 nap késés után lett csak pozitív a tesztem.

2010. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

hát én még fiatal vagyok, szóval örülök a nemleges válaszoknak.

már mielőtt az első tesztet megcsináltam, megjött, de bennem volt, hogy mi van, ha mégis... amikor az utolsót csináltam, kb 8 hetes lettem volna

2010. jan. 13. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt már tuti, hogy nincs baba.
2010. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hát igen,így már más!:)))
2010. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó két hozzászólónak is:)

igaziból az a helyzet, hogy az agyammal tudom, hogy nem, de ezt a mi van, ha... érzést nagyon nehéz elnyomni:/ sok minden szól még ellene (pl. voltam hasi uh-n, mikor 8 hetes lettem volna, gondolom szólt volna a doki.. és az uh alapból azért volt, hogy leellenőrizzék, eltűnt-e a ciszta a petefészkemből, ami abban a hónapban volt, amikor aggódni kezdtem)

2010. jan. 13. 21:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, és mostanában kellene megjönnie (31.napon vagyok), de még csak most érzem úgy magam, mint peteéréskor (fáj a petefészkem stb) és ezért jutott eszembe, nem igazán tudom, mitől lehet.. ha van valami ötletetek, írjátok meg légyszí:)
2010. jan. 13. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt is lehetnek ilyen tüneteid, ráadásul mé az idegesség is okozhatja, akár késhet is idegalapon., de nyugi, mert tuti nem vagy terhes.
2010. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!