Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, hogy először...

Normális az, hogy először voltam együtt a barátommal, védekeztünk is óvszerrel, de mégis félek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pénteken kell megjönnie,és igazából eléggé félek,pedig nem lenne mitől.A barátom vigyázott nagyon,talán ha 2× tette be úgy,hogy nem volt rajta óvszer,és akkor is nagyon kevés ideig volt úgy bennem,aztán rögtön felhúzta az óvszert.Tipikus félelem,vagy eltúlzom a dolgot?
2008. aug. 6. 02:49
 1/3 anonim válasza:
Szia!En is voltam mar igy eloszor h feltem ne h teherbe esek,mi is hasznaltunk ocszert mindig is de nekem nem tette be nelkule,nem nem engettem neki
2008. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha néha beteszi gumi nélkül, akkor benne van a pakliban... Persze kicsi az esélye, de lehetséges.. Ez így nem 100%-os védekezés! Próbáljátok meg a Pharmatex készítményeket a gumi mellett. Nézz utána!
2008. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy pedig fogamzásgátló tablettát szedek,csak még nem hat,mert most kezdtem el :/ Vigyázni fogunk jobban,és nem lesz ez a gumi nélküli dolog egyszersem.
2008. aug. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!