Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok babás?

Ugye nem vagyok babás?

Figyelt kérdés

Nemrég szeretkeztünk a barátommal menstruáciom után egy nappal..elment kicsit belém is került valoszinü sajno sutána gyors tusoltam elméletileg ienkor nem lehetett peteérésem ha jol tudom. de igazán attol félek mert mi megszakitásos modszerrel szeretkezünk mert kicsatog a guitola nögyogyászom nem képes addig felirni a gyogyszert még megne érkezik a vérvétel..eredménye és a ivizelet mert ma voltame löször nögyogyásznál tesomnak röögtön felirta na de midn 1. szoval és félek h a z elöváladéktole setleg terhes vagyok de ö azt mondja h érzi ha jön neki mert tegnap elötrt is kihuzta mikor jött neki elö váladék de peteérérsem után is szeretkeztünke gy nappal de kihuzta sokkal mielött elembt volna szex után mindig tusolok..ö kihuzza sokkal hamarbb 2 nap mulva kéne megjönnie ugye nem vagyok babás nyugtasatok meg ha lehet:S

szowal megszakitásosan sexelünk..és peteérésem utáne gy nappal is igy volt..:S..kicsit ideges vok és lehet ezért nem fog megjönni de ..nincs terheségre utalo tünetem:

közsönöm azoknak akik rendesen válszolnak( jah és inkább 5 napja kicsit megjövök érzékem volt..) és fájt a hasam egy kicsit mega hátam meg a petefészkem kicsit szurt ált megjövés elötte gy héttel szoktak ieneim lenni


2008. aug. 6. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig amíg nem írja fel a doki a tabit, védekezzetek óvszerrel vagy tablettával. A párod nem érezheti mindig, hogy mikor jön neki előváladék, így lehet, hogy valamikor beléd kerül. Ha nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet. Nem akarlak lebaszni, semmi értelme... inkább a következő ciklusodban védekezzetek rendesen és ne megszakításos módszerrel, mert a követlező mensid előtt úgysem kezdheted el a fogamzásgátló tabit szedni.
2008. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak melkeseríteni,de mi úgy hoztunk össze gyereket,hogy közben megvolt.Ritkán,de ez is megesik!
2008. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ö de akkor lett volna valmi "tünet" ha peteérésem lett volna sztem mert mikor peteérésem volt oan folyásom is volt..13-v 14 napomnál volt.remélem pénteken már felirja a gyogyszert és ha akkor jönne meg akkor még betudnám szedni mert azt mondta a doki h menszi elsö vagy ötödik napján kell beszednem elöször:S

ha nem jön meg akkor teszetelk . védekezni akrok de ö nagyon kicatog a gumitol márcsak a tabletára várunk:(

de nagyon félek nem akrok terhes lenniH:(menni az esély h terhes vagyok?:(

köszönöm amuyg a válaszokat

2008. aug. 6. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem nem tud neked itt senki megnyugtató választ adni.Ahogy szexuális életet éltek a barátoddal,az egyszerűen felelőtlen ha nem akartok gyereket.Természetesen van rá esély,hogy terhes vagy,hisz az előváladéktól is lehetsz az.És nem biztos,hogy lesznek tüneteid,nem mindenkinél vannak.Vagy lehetnek mensiszerű tünetek is koraterhességben.

Nem lehet ám annyira vicces abortuszra menni.

De ha elkezded szedni a gyógyszert,annak is van hatóideje,ami alatt más hatásos védekezési módot kell találni.Miért nem veszel hüvelykúpot addig ha nem bírja a barátod a gumit?Vagy bármi más módszert ki lehet találni,de kockáztatni nem hiszem,hogy érdemes.Szerintem kissé gyerekesek és komolytalanok vagytok még.Nagyon meg lehet bánni a felelőtlenséget,és esetlegesen egy életre szóló komoly következményei lehetnek.Erre nem gondolsz?

2008. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de és mihelyjts elkezedem szedni a gyogyszert akkor használunk majd gumit is! ajd valami drágább fajtát joval habár nem tom hisz igy is drágát használtunkd e inkább kibirja azt ondta h kicstog töle..de most nagyon félek most voltama fogamzásgátlo miatt..vérvétel + vizelet vizsgálaton"

abban a leleten irna ha terhes vok( vérvétel+ vizelet ) a fogamzásgátlo miatt kelett szoval rajta lenneh a papairon ha terhes voK?:Oköszönöma válaszod

2008. aug. 6. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A leleten csak akkor van rajta,hogy terhes vagy ha kifejezetten ezt vizsgálják.Vegyél patikában vagy drogériában tesztet nem olyan drága és megbízható ,és azonnal választ kapsz.
2008. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!