Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek terhességre utaló jelek?

Ezek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés

Címszavakban:

állandó enyhe hányinger,menstruáció előtti héten menstruáció szerű görcsök (múlt hónapban és most is), múlt hónapban barna vérzés menstruáció gyanánt, de nem kevés, hanem sok, 2-3 naponta érzékeny, fájó mellek, szédülés,1 hónapja is negatív teszt,meg kb 1,5 hete is negatív teszt. Ami bezavar, hogy most lesz vége a 2. levélnek a tablettából és nem tudom, hogy az vált-e ki ilyen reakciót belőlem, mivel most szedem először.

Köszönöm előre is a választ!


2010. jan. 13. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! ha tünetek vannak, akkor már magasnak kell lenni a hcg szintnek, mert az váltja ki. Tehát ha negatív a teszt, akkor az tényleg negatív. Pláne, hogy már 2 hónapos lennél! És hogy még gyógyszert is szedsz...ez csak a gyógyszer mellékhatása lesz!
2010. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is a gyógyszerre gyanakszom. De ezek a tünetek nem valami jók,nem? Nem kéne váltanom tabit?
2010. jan. 13. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit kusza, de jól értem, hogy tablettát szedsz? mert akkor nem terhes vagy (főleg hogy negatív a teszt ennyi idő után is) hanem valószínű a tabletta okozza ezeket. esetleg hívd fel a nőgyógyászodat, hogy ez normális -e.
2010. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,tablettát szedek. A dokit már felhívtam,azt mondta hogy ezek normális tünetek, csak nekem épp kicsit kellemetlen...és hogy ő nem javasolja a váltást. Hát nem tudom, eddig sok pozitív tapasztalatom nem volt vele.
2010. jan. 13. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. De igen, beszélned kéne a dokiddal, lehet, ohgy egy kisebb hormon tartalmú gyógyszerrel nem lenne bajod. Én 3 évig szedtem, és sose volt bajom, így tudom, hogy amit most érzel, az nem természetes!
2010. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elméletileg amit most szedek az egy hiperszuper,új gyógyszer, nagyon alacsony hormontartalommal :( És hiába beszéltem a nőgyógyásszal, hogy új kellene szerintem, ő azt mondta, hogy jó ez... váltáson gondolkozom,de nőgyógyászban is.
2010. jan. 13. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
megint 1. Figyu, a dokihoz sem kell ám ragaszkodni! ne tudd meg, én milyen sintérekkel találkoztam, mire megtaláltam a mostanit! Ő azért van, hogy segítsen a bajodon! és ha egy több hónapja tartó rosszullétet elintéz annyival, hogy ez normális, akkor ő viszont nem normális! Szerintem nézz utána, milyen más dokik vannak még a környéken...és igen is cseréld le a gyógyszert, ha nem jó! nyilván azért van kb 20 féle fogamzásgátló a piacon, mert mindenkinek más jó. Különben elég lenne egy is, nem?
2010. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,én is ezt mondtam,hogy hiába új és alacsony hormontartalmú,ha pont az én szervezetemhez nem passzol..új doki nézése meglesz. Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon aranyos vagy!

2010. jan. 13. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs mit :) amúgy én gracial-t szedtem, sőt, szinte mindenki az ismeretségi körömben. Senkinek semmi baja nem volt tőle! nem tudom Te mit szedsz, de ha nem ezt, akkor tudom ajánlani nyugodt szívvel!
2010. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!