Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell inni a cickafark és...

Hogy kell inni a cickafark és a palástfű teát?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy ugye ezeket nem lehet ízesíteni édesítővel és citrommal hanem csak ugy simán kell meginni ? és menyit kell ezekből inni? a ciklus melyik felében melyiket kell fogyasztani ? van akinek bevállt ? kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat! előre is köszönöm :)
2010. jan. 13. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet ízesíteni. mensi első napjától cickafark napi 1-2 csésze lassan elkortyolva, peteéréstől pedig palástfű tea szintén napi 1-2 csésze. terhesség alatt tilos cickafarkot inni. hatás? itt már sokaktól olvastam, hogy nekik segített.
2010. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tudja az előttem szóló. Csak még annyit, hogy nekem is segített.
2010. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és annyit kérdezhetek még ha nem megyek az agyatokra h mennyi idő után sikerült igy teherbe esni ? és mi bizonyítja h tényleg az segített ?
2010. jan. 13. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Első teás hónapban. Nem bizonyítja semmi, csak akkor sikerült, amikor teáztam, előtte 3 hónapig meg nem.
2010. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én már 4. hónapja várom a pozi tesztet :) tudom nem sok idő még dehát ha valaki szeretné akkor bizony eléggé soknak tűnik :) remélem nekem is segít :) ja és gratullálok a babáitokhoz ainek sikerült akinek még nem annak kitartást és boldog babavárást
2010. jan. 13. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elvesztettem 5 hetesen, most újra próbálkozunk. Sok sikert Neked is!
2010. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( köszönöm és viszont kívánom
2010. jan. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!