Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki úgy terhes, hogy...

Lett valaki úgy terhes, hogy nemvártjakor barnázott, és mégis baba lett? Esetleg a hő hogy alakult?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia 13:22-es vagyok nagyon kevés vért is tapasztaltam kb:6-7 cseppet vettem észre a tamponon,ja és menszis görcseim voltak.Emlékszem aznap reggel amikor elkezdtem barnázni,vérezgetni úgy éreztem hogy megfog jönni,Jól ki is sírtam magam hogy megint nem sikerült.Aztán a dpo 16. napján reggel egy nagyon halvány pozitívat teszteltem. Az első teszt Gabriel,a második Lily mindkettő pozitív lett.
2010. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én nem haználtam ma tampont,csak tisztaságit.De sűrűn cseréltem,cserélemmert látni szeretném a színét!

Reggel óta tart ez a barnázás,de nem tudom menyjek-e dokihoz?

Félek,ha csinál hüvelyi uh-t,akkor megbolygat valamit és tuti megjön.

Neheragudj,hogy kérdezősködök,de megírnád,hogy a 2-ik barnázós napod milyen volt?Ugyanolyan?Rá egy napra már semmi nem volt?

Szerinted menjek uh-ra?

Jaaaj,válaszolj lécci,lécci!

2010. jan. 13. 18:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia 15:01-es vagyok dpo 13.napján már csak kb:2-3 vércseppet tapasztaltam,dpo 14 nap meg már egyáltalán nem véreztem.Ma kellett volna nem megjönnie?
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy,hogy írtál,de mára nem vártam,de megjött:(((

Teljesen kivagyok!

Nem tudom,hogy el-e menyjek dokihoz,hogy rendesen vizsgáljanak ki minket.Már nem most kezdtük a babaprojektet,jó lenne egy erdmény amiből tudnánk mi a helyzet.

2010. jan. 14. 06:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia 19:48-as vagyok. Nagyon sajnálom,de ne add fel lehet hogy a következő hónap sikeres lesz. Nekünk 22 hónapnyi probálkozás után sikerült. Ja és tavaly nyáron 3 hónap Closti kurám is volt,sajnos nekünk ez alatt az idő alatt sem sikerült babát összehozni. Nem voltak még kivizsgáláson?
2010. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy megjött! de ne add fel és szerintem menj el dokihoz mert lehet van valami fertőzésed! És ne add fel a baba jön ha akar! mindig akkor amikor nem számolsz rá nekem volt egy babám már teljesen feladtuk párommal mikor kiderüt hogy baba van pociba sajnos az öröm 8hétig tartott állítólagmegerőltettem magam de akkor is volt babám és msot tervezünk egyet párommal! remélem öszejön amúgy meg 27re nem várom ( 2. voltam)
2010. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm Nektek a bíztató szavakat!:)

Ma elmentem dokihoz--leváltottam az előzőt,mert az nem csinált semmit--és abban maradtunk,hogy menyjek vissza hozzá jövőhéten csütörtökön,megnéz,megvizsgál.25-én beírt pé követésre,aztán 27-re is 9 órára.Mindenképpen csinál egy laparoszkópiás műtétet,és a páromnak is kell jönni jövéhéten a dokihoz,mert kap beutalót spermavizsgálatra+hasonlók!Párom nem nagyon rajon ezért,de persze benne van:)Áll még előttünk hormonvizsgálat,pajzsmirogyvizsgálat is.

Ha minden oké,akkor nyugiban leszek,hogy egészségesek vagyunk,csak még nem jön a baba.De addig pesze,hogy örlöm magam,mert lehet van valamelyikünknél gond,és ezt idáig nem tudtuk.A korábbi dokim,meg menyjen a francba,mert zeket a vizsgálatokat ő is megcsinálhatta volna,nem kellett volna ennyit várni!Amúgy már most mondta a doki,ha nem sikerül,vagy ha a párommal gond van,akkor irány a Kaáli Intézet.

Még csak most először voltam ennél a dokinál,de úgy érzem,már többet adott mint az előző dokim,aki csak azt tudta mondani,hogy jöjjek vissza jövőhónapban.

Szerintetek jól döntöttem,hogy lecseréletm a dokit,és teljesen kivizsgáltatjuk magunkat?Lehet egy nagyon kis apróság miatt nem lehet baba,ami orvosolható.Én nagyon nagy reményt kaptam ettől a dokitól!

Köszönöm,hogy Ti is mellettem ál(ta)tok!:)

Mindenkinek minden jót kívánok!

2010. jan. 14. 11:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd írjál hogy mit ondott a doki vagy mivan veletek kiváncsi vagyok nagyon!!
2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy érdeklődsz,aranos vagy:)

Jelentekezem még.

2010. jan. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!