Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most játszik velem a szervezet...

Most játszik velem a szervezetem, vagy csak a meleg az oka?

Figyelt kérdés
Ciklusaim az első vetélésem óta 35 napra álltak be(előtte 28 napos volt). Az utolsó mensim júli.12-16-ig tartott,de 17-18-án mellfeszülést éreztem.Akkor megörültem,hogy babás maradtam a mensi után is,de a teszt negatív lett.Ekkor azt mondtátok,hogy biztos pé-m van.A ciklus.hu szerint aug. 2-án van pé-m ami szintén mellfeszüléssel jelentkezett,de a méhnyákomban nem volt változás,a minőségében és a mennyiségében sem.Akkor most nekem egy hónapon belül 2 peteérésem volt?És ha az első nem termékenyült meg,akkor ugyan úgy a ciklus végén távozik vérzéssel? Válaszotokat előre is köszönöm.
2008. aug. 5. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
17-i peteérés nagyon hamar lenne, és szerintem mellfeszüléssel nem is jár igazán.
2008. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!