Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki jan.8-ra nem...

Van olyan aki jan.8-ra nem várta és nem is jött meg neki?

Figyelt kérdés
Teszt? Tünetek?
2010. jan. 12. 19:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig nem jött meg. Megcsináltam a 3. negatív tesztemet. 9. napja késik... Soha nem késett még ennyit... :((((((( Ki vagyok borulva...
2010. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok mensi nem várt időpontja előtt is együtt? lehet, hogy eltolódott a pé-d és a teszt csak később mutatja majd ki!
2010. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy csak így belekérdezek, de milyen az 5-ös érzékenységű teszt? Amúgy gratulálok, akiknek pozi lett, a többieknek pedig megy a drukk.
2010. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5ös érzékenységüt nalunk Szlovákiában lehet kapni, modrá správa a neve, dokik használják, de patikában is lehet kapni.
2010. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor részemről tárgytalan, pedig vettem volna én is belőle pár darabot:-( Azért köszi.
2010. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves pozitívat tesztelők: GRATULÁLOK! Boldog babavárást, de légyszi, ha van, tegyétek már fel nekünk a szép kis görbéteket!!!
2010. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

sajnos görbém nincs de január 4.-re nem vártam, nem is jött meg, és 9.-én pozitívat teszteltem elöször ovu teszttel majd másnap terhességivel. Én pl. onnan tudtam, hogy baba, hogy nem úgy görcsölt a méhem mint mensi elött, hanem néha begörcsölt aztán elmúlt. Már 1 héttel a nemvárt elött elkezdte, és kb 2 napja hagyta abba. Ezenkívül felerösödött a húgyúti fertözésem és elkezdtett iszonyatosan fájni. Krémes folyásom mai napig megvan, a höm 37,2. Most 5 hetes vagyok. Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön aki szeretne babát! Drukkolok!!:)

22/L

2010. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szivesen felrakom a görbéimet.összehasonlitásképpen:

nem babás:

[link]

nem babás:

[link]

és a hires babás:

[link]

a háromszögek jelzik a fájdalmat ovu körül, beágyazódáskor meg a méh fájdalmát.ami furcsa volt, hogy a nem babás görbéknél a maximum a 37,2, sosem ment feljebb, babásnál pedig 37,3-37,4-re is felmászott a hormonok hatására.

2010. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!