Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki jan.8-ra nem...

Van olyan aki jan.8-ra nem várta és nem is jött meg neki?

Figyelt kérdés
Teszt? Tünetek?
2010. jan. 12. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem jött meg nekem 8-án és tegnap pozitív teszt lett:-)) Eddig semmi tüntetem nincsen..
2010. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem január 4-én kellett volna megjönnie, de semmi.

[link]

Gratulálok az előttem lévőnek. Velem valami gond lehet...

viszont dec 27-től mérem szájban úgy hogy az előtte lévő eredmény semmis...

2010. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem is akkor kellett volna, eddig semmi jele, hogy megjönne. Állandó hasszurka volt, ma már nincs. A melleim érzékenyek. Tegnap este - lett a teszt. Elszállt minden reményem. Bár egy óra telt csak el az előző vizeléstől. De ez már csak ...

TE? Mikor tesztelsz?

2010. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már teszteltem kétszer, mindkettő negatív lett. Ez volt a múlt héten. Holnap veszek szerintem egy tesztet és meg is csinálom.
2010. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én még nem teszteltem, még várok hátha megjönn. Van mindjárt megjönn érzés mellfeszülés és gyakori vizelési inger.
2010. jan. 12. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nincs. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor görcsölt picit a hasam, és nagyon feszült a mellem. Azóta egyiket sem érzem.. Soha nem volt gyakori vizelési ingerem, barátnőmnek viszont minden menstruációjakor gyakori vizelési ingere van.
2010. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9-én nem kellett volna megjönnie, nem is jött, aznap + teszt 5ös erősségüvel, ma 3nappal utána 10-essel, ami nem annyira erős pozi, de a csik határozottan ott van.

Tünetek? nemvárt előtt 2 nappal nem hasszurka, hanem határozottan a méhem fájt, aznap felfújódtak a melleim, mint egy lufi, keményre, nemvárt után pár napig mindjárt megjön érzés, de nem egész nap.

Hő beállt egy legmagasabb pontra, ott tartja magát.

2010. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tuti nem vagyok babás...
2010. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
4-én kellet volna de azóta sem. Hőm állandó 37.3 és volt egy negatív tesztem holnap újból tesztelek.
2010. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

nekem 9.-én kellett volna megjönnie, tegnap csináltam tesztet ami negatív lett és sajna most az elöbb meg is jött!

pff...

2010. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!