Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy a baj? A többbi lent?

Nagy a baj? A többbi lent?

Figyelt kérdés
Holnapra várom de már egy hete nem sürün de véres nyálkás valami jön belölem, megy a hasam is szeintem már az idegtöl, mikor elult a menstruációm 3.napra voltunk együtt megszakítással. utánna beteg lettem és azóta folyik ilyen belölem, terhes vagyok? vagy ez normális mással is volt már ilyen segítestek.
2010. jan. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van?

Egy kukkot sem értek............

2010. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Már akkor el kellett volna menned orvoshoz, amikor elindult beelőled ez a véres váladék.


Ha az érdekel, hogy terhes vagy-e, miért nem csinálsz terhestesztet? Egyébként meg irány a nőgyógyász!

2010. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amugy nem sürün folyik ez belölem az baj?
2010. jan. 12. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ragozhatod akármeddig, de ha véres váladék folyik belőled, az szerinted normális?? Mert szerintem nem az. Úgyhogy ne ide írogass, hanem orvostól várd a választ.
2010. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt hasonló problémám de én mellé még szédültem is.Azonnal elmentem dokihoz ő pedig vérvételre küldött.Kiderült hogy lecsökkent a hormonszintem.Az már nem derült ki hogy mitől.Akkoriban fogamzásgátlót szedtem,lehet azzal volt baj.

2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!