Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már több vetélése,...

Akinek volt már több vetélése, nem maradt meg a baba, annak a következő terhességhez írtak fel valamit, ami segít? Nekem miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt vetélésem és a következő terhességnél még a pozitív teszt napján elmentem az orvoshoz és kaptam progeszteront (duphastont)
2010. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves 19:37-es!

Akár magándokihoz,akár SZTK-ba megyek,felírják a duhastont?Vagy érdemesebb magándokihoz menni?Nekem is volt vetélésem és elhatároztam,hogy amint + tesztelek azonnal megyek dokihoz.

2010. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magándokinál voltam!
2010. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mikor teszteltél pozitívat a vetélés után? Mennyit vártatok?

Én Sztk-ba járok,de nekem is majd csak az első pozitív után fogják felírni.:(((

2010. jan. 13. 09:07
 5/12 anonim ***** válasza:
9:01es vagyok.Nekem egyszer egy doki azt mondta,hogy a duphaston mellé ajánlatos c vitamint szedni,mert segíti a felszívódását.
2010. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
C vitamint szedek...
2010. jan. 13. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Vetélés utáni hónapot kihagyták, majd a következőben már nem védekeztünk és terhes is lettem :)


Nem volt műtéti befejezésem, ezért azt mondta az orvos nem kell többet várni.

Neked volt műtét? Azt hiszem akkor talán picit többet kell kigahyni, de ebben nem vagyok biztos.

2010. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs, kihagytuk
2010. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 7-8hetes voltam,amikor elvetéltem.Nekem műtéti befejezés volt és a doki azt mondta,várjuk meg a következő ciklust és utána próbálkozhatunk.Más azt mondta,hogy várjunk 3hónapot,hogy regenerálódjon a szervezetem.De volt olyan,akinek 6hónapot mondott a doki.Szerintem ez orvosfüggő is. A 9:01es vok,Niki.
2010. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt eü küretem,mivel ez már a második vetélés volt. Olyan rossz,hogy mindegyik orvos mást mond. És iszonyú nehéz kivárni ezt a pár hónapot.:(((
2010. jan. 13. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!