Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy soha nincs pozitív ovu tesztje pedig van peteérése?

Figyelt kérdés
Három hónapja próbálkozom a one step márkájú teszttel, és még soha nem volt nemhogy erősebb a tesztcsík, mint a kontroll, hanem még ugyanolyan sem. Mindig halványabb!
2010. jan. 12. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hat ez erdekes! gratulalok es kosz hogy ezt megosztottad velunk!
2010. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 20.26-os válaszoló! Hogy jöttél rá végülis, hogy mikor van peteérésed???

Amit a két halvány csíkról, meg a hőröl írtál, az nálam pontosan ugyanígy működik!!!!!!!!

2010. jan. 15. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ez engem is érdekelne... 3 napja csinálom az ovutesztet, de még csak halvány, én is ki vagyok akadva hogy mikor lesz már végre p.e.
2010. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok megint! Először az lett gyanús, hogy elkezdtem barátcserje kapszulát szedni, hátha segít, és az rögtön kitolta az addig 14 naposnak hitt luteális szakaszomat 18napra. Először azt gondoltam, nálam nem válik be a barátcserje, csak bekavar, de aztán nézegettem a régi hőgörbéimet, és felfedeztem, hogy mindig van a "4dpo-n" egy kisebb visszaesés, és akkortájt sose voltunk együtt. Egyrészt ebben a hónapban nem hagytuk ki azokat a napokat se :-), mástrészt eldöntöttem, hogy következő hónapban majd csináluk újra ovu-teszteket akkortájt is! De erre már nem lett szükség! (Barátcserjének is köze lehetett a sikerhez, de éppenséggel lehet, hogy az időzítés is elég lett volna) "13dpo-n" csináltam először 10-es erősségű tesztet, ami negatív lett, pedig szerintem már ki kellett volna mutatnia, ha a hőemelkedés előtt fogant volna! Beillesztem a görbémet is: [link] Remélem segítettem vele! Babásodást és boldog babavárást kívánok!
2010. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mindenekelőtt gratulálok a babucihoz!

Köszi a választ, ezt a "hibát" mi is rendszeresen elkövetjük...

Ebben a hónapban nem tudom, mert olyan össze-vissza a görbém, hogy megállapíthatatlan, hogy mikor volt pé...

2010. jan. 18. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!