Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy soha nincs pozitív ovu tesztje pedig van peteérése?

Figyelt kérdés
Három hónapja próbálkozom a one step márkájú teszttel, és még soha nem volt nemhogy erősebb a tesztcsík, mint a kontroll, hanem még ugyanolyan sem. Mindig halványabb!
2010. jan. 12. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány órakor tesztelsz? Lehet, hogy csak nem találsz bele. És a hődet méred? Hasznos lehet a tesztelés mellett mérni is.


A vaterás ovuteszttel nekem mindig az számítottt pozitív tesztnek, amikor ugyanolyan erősségű volt a kontrollcsík, mint a tesztcsík.

2010. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia . Ugyan ez kérdeztem, kb egy hete. Ugyan ebben a cipőben járok min te. Ugyan azt a tesztet is használjuk. Nekem se lett sose olyan erős mint a kontroll csík . De a hő görbém alapján van peteérésem. Bár már fél éve próbálkozunk , és sajna semmi. Ti mióta?
2010. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az ovutesztet az esti órákban kell csinálni. És ne csak 5 napig tesztelj. Kezd el a ciklusod 11. napjától és csináld addig amíg + nem lesz.


Valamint csatlakozom az előttem szólóhoz. Hőt is mérj mellé! Abból is leolvashatsz sok mindent. Olcsóbb is mint az ovutesztek.


Én mindkettőt csináltam párhuzamosan!

2010. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz, az 5 napos tesztelés hülyeség. Nekem sem mutatott sosem pé-t. Aztán bepörögtem, és szó szerint 2 hónapig minden nap csináltam ovutesztet. Így derült ki, hogy még véletlenül sem a 14. nap környékén, hanem a 24-25. napon van pé-m.

A következő hónapban terhes lettem.

2010. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem is csak halványabb csík volt Gabriel OVU-Lh teszttel 7 egymást követő nap, este mértem mindíg ugyan akkor. A hormonvizsgálatok szerint van peteérésem, de ez számomra nem egyértelmű! Most fogok elkezdeni hőt mérni, hátha kiderül! A nődokim szerint az ovu tesztek nem elég megbízhatóak! Már több mint 1 éve próbálkozunk, (előtte is csak megszakítással védekeztünk,) kezdek belefáradni a minden havi várakozásba! Ti nem vagytok így?
2010. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.

Augusztus óta próbálkozunk. Késő délután, este szoktam tesztelni. Mérem a hőmet is, ami alapján a fertility szerint az elmúlt két hónapban a 14., ebben a hónapban pedig a 11., vagy a 12. napon volt peteérésem. Most nézték meg a hormonszintjeimet, ami alapján szintén van pém. A teszt viszont éppen, hogy mutatja a második csíkot.

2010. jan. 13. 09:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy a 8. naptól a 17-ig végig teszteltem. A 12-13. körül jelzett, de halványan, aztán 15. napra már hófehér volt a teszt.. Most a 11. napon jelzett halványan, 12. napon alig látható második csík, 13. napon hófehér teszt...
2010. jan. 13. 09:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, nekem is nagyon elegem van már, kezdek kikészülni....
2010. jan. 13. 09:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt sosem pozitív, mindig tök halvány maradt, a gatyám ráment erre. Aztán terhes lettem mégis.

Van, akinek működek, de nem mindenkinek.

2010. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sosem pozitív, csak halvány csík 2 napig, majd utána következő teszten már nem volt második csík, és abban a hónapban már nem csináltam több tesztet. Mellette hőmérőztem is, és a hőm is a halvány csíkos napok után emelkedett. 2,5 évig időzitettünk ezekre a napokra, és nemrég döbbentem rá, hogy nekem 4 nappal később van a peteérésem!!! Visszanéztem az összes "adatrögzítésemet", és 1-2 kivétellel nem is voltunk együtt a gondolt peteérésem utáni néhány napig! Pedig az ébredési hőm is azt támasztotta alá! A felismerés utáni első hónapban teherbeestem, 6hetes kismama vagyok!
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!