Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy lehet rá esély? én már...

Igy lehet rá esély? én már nem tudom mit csináljak

Figyelt kérdés
párommal nem tudtunk együtt lenni csak a mensi elmulása utáni nap és a mensi elmulása utáni 6.-7. nap körül . igy biztos hogy nem sikerült ? :(
2010. jan. 12. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
kevesebb rá az esély, de nem kizárt. tudod, hogy peteéréskor a legjobb. akkorra nem tudnátok együttlenni?
2010. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, hány naposak a ciklusaid?
2010. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudtunk mert mennie kellett vissza dolgozni és akkor több napot távol van :( 30-32 naposak szerintem egy ujabb sikertelen hónap :( már semmiben sem bízok :(
2010. jan. 12. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a 16-18. ciklusnapod körül lehet ovulációd. Ha a menszeszed 7 napos, akkor ezek szerint a 14. nap körül tudtok együtt lenni, ez a mensi utáni 6-7. nap. Ez nem a leegtökéletesebb, de nagyon jó esélyeid vannak így is a terhességre: kb <27 %, szemben az ovu napján történt szeretkezéssel, aminél 33% a statisztikai esély a terhességre.
2010. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért még reménykedhetsz. Nekem 2 fiam van mind a kettővel rögtön mensi után lettem terhes.
2010. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!