Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a görbémmel? Miért...

Mi lehet a görbémmel? Miért ilyen két hónapja?

Figyelt kérdés

Mostani görbém:

[link]


Előző havi görbém:

[link]


2010. jan. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de ha babát szeretnél, és ezzel a módszerrel akarod meghatározni a legesélyesebb sávot, akkor minden nap mérned kell a hődet, mert ez így nem vezet eredményre.

Persze szerencséd azért így is lehet... :o)

2010. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a mensi alatt nem mértem, meg után pár napot, mert akkor mindig sokáig aludtam. De a lényeges időpontokban mérem. Hétvégén ha tovább alszom, akkor sem szoktam mérni, de ha később ébredek, már fölösleges.
2010. jan. 12. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig ez a görbe így kutyafülét sem ér. Tényleg minden nap kell mérni, mensi alatt iss. Akkor is, ha későn ébredsz. Te meg átlagban háromnapontta méred, vérzés alatt egyáltalűn se... Így a ciklus.hu sose fogja neked pontosan behúzni sem az alaphődet, sem az ovulációdat. És mi se látjuk rajta, sajnos. Mintha nem is mérnéd...


Elmondom, én hogy csináltam. Felhúztam a telefonomat mondjuk hajnali ötre. Felzizzentem, megmértem, kimentem pisilni, aztán aludtam tovább, mint a bunda, ameddig csak akartam. De minden nap hajnali ötről, a nyugalmi időszakomból volt egy hőadatom.


És ez a lényeg.

2010. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint ha nem is hőmérőznél.1 napot se hadj ki,ha elhatároztad,hogy méred,mert az ovu alatt ha méred is,az édes kevés,hiszen nem nagyon lehet mihez viszonyítani.
2010. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!