Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitalis homero akkor is...

A digitalis homero akkor is alacsonyabb hot mutat, mint a higanyos, ha ot percig merem szajban azzal is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


De ez ne aggasszon. Magadhoz képest kell a hőt értékelni, nem másokhoz képest. A hőmérőzéssel azt nézed, hogy magadhoz képest mikor emelkedik a hőd érzékelhetően.

2010. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es mennyivel kb? pont ezert kerdezem egyebkent, mert eddig higanyossal mertem, de volt egy kis baleset, es kenytelen vagyok digitalisat hasznalni
2010. jan. 11. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Húha, nem tudom. Mások szerint kb fél fokkal. De egy cikluson belül egyféle hőmérőt kell használni. ha eltörött a higanyos, akkor ez a ciklus most kimarad, sajnálom.


Annyit azért még árulj el, hogy hány napos a ciklusod, és jelenleg hanyadik napnál jársz?

2010. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valtozoak a ciklusaim, ezert kezdtem el homerozni. atlagosan 30, de volt mar 39 napos is. a legutobbi 30 napos volt, de ebben a honapban mar a 11 cn ra behuzta a pemet, el is kezdett emelkedni a hom, aztan ugye eltort a homero. az alapjan mar tegnap meg kellett volna jonnie. fel fokot, tehat ot tizedet? hasonlora gondoltam en is mert 36.1 az nagyon alacsony, de mostmar 36.5 digitalissal.26 napon vagyok. masodik honapja homerozok, eleg tapasztalatlan vagyok meg :)
2010. jan. 12. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam, mint te,hogy a ciklus közepén eltört a hőmérőm, és digitálissal voltam kénytelen folytatni. Nekem nem mutatott kevesebb értéket, mint a másik, 5 percig mértem vele,nem a jelzőhangig, mert az után még rengeteget felment. Esetleg ha eltérés van az max 1-2 TIZED fok lehet, azért nem fél fok.
2010. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!