Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha baba van a dologba, akkor...

Ha baba van a dologba, akkor a hőnek mindíg magasan kell lennie?

Figyelt kérdés

Soha nem mértem a hőmet,de ma reggel kíváncsiságból megmértem,mert még mindíg nem jött meg.Az volt a furcsa,hogy már két hete nagyon fáj a mellem,feküdni is kellemetlen rajta,és nagyon látszódnak az erek is rajta.Szerintetek tényleg nincs baba?A hőm 36,5 volt digitálissal mértem.Ha nincs baba,mitől eres a mellem?Eddig soha nem volt ilyen!

Köszi ha írtok!!!


2008. aug. 5. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol mértél hőt? Egyébként mivel még nem hőmérőztél eddig, így nem tudni, hogy mennyi az alap hőd! Tesztet csináltál már?
2008. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több napi hőmérőzés után tudnál következtetni valamit is ebből. Mivel mentruációd késik, ezért már nyugodtan csináltathatnál tesztet! Szorítok!
2008. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok,tesztet még nem csináltam,mert nagyon sokat csalódtam már,és nem mertem.Ma vagyok a ciklusom 30.napján.Akkor reménykedhetek még?
2008. aug. 5. 10:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már nem reggel van,de most megint mértem a hőm,hónaljban 36,4,hüvelyben 37,3 mitől van ekkora eltérés?
2008. aug. 5. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
A mai tesztek nem csak a reggeli első vizeletből mutatják ki a terhességet, tehát ha ennyire izgatott vagy, szerintem menj el egy patikába bagy drogériába és vegyél egy terhességi tesztet, amit azonnal meg is csinálsz! A reggeli hőd és a napoközben mért hőd mindig el fog térni, csak a reggeli, felkelés előtti a mérvadó.
2008. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az túl nagy eltérés, nekem kb. 0,2 fok volt (hónalj és nyelv alatt - között) Követni kell több hónapon keresztül (legalább 2-3) mert egyénenként változó lehet. Nekem szépen ment fel a ciklus alatt és megmaradt a 37C.
2008. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj még annyit hozzáfűznék, hogy a digitális hőmérő nem túl pontos. Higanyosat vennék a helyedben.
2008. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én sdem hittem el hogy magas a hö terhességnél de tényleg igyvan mindig magas álatlában
2008. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pozitív a tesztem,elsem hiszem,2 mp alatt megvolt a zebra!

:))))))

2008. aug. 5. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!