Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
18 hónapja nem jön a baba. Mindkettőnkkel minden rendben, csak nekem a sok idegeskedés lehet már a baj. Művezető vagyok egy varrodában és az ideg fog engem meg ölni szerintem.(akinek dolgozik varrodában ismerőse biztos halott már ilyesmiröl) Mikor el határoztuk, hogy jöhet a baba , nem akartan felmondani a gyed miatt. De most meg szinte biztos vagyok benne, hogy ez az akadály. Lehet egy uj munkahely (már ha találok) az sem lenne könyebb egy darabig. Szerintetek van jó megoldás? Tud valaki segiteni nekem?
2010. jan. 11. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A hormonjaid is teljesen rendben vannak? Mert aki sokat idegeskedik, annak általában magas a prolaktin szintje. (Nekem is az volt.) Milyen vizsgálatokat csináltak eddig?
2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az új munkahely sem biztos hogy jobb lenne, arról nem is beszélve, hogy bárhová mégy, 1000-el bizonyítanod kell, ami még több idegeskedés. Szerintem át kellene az agyadat fordítani, próbáld meg a munkát a munkahelyen hagyni, és otthon a párod legyen az első. Menjetek randizni, moziba, üljetek be egy pohár borra és ne törődj a melóval, az úgyis megvár. Ha hazaérsz, ülj be egy kád meleg vízbe, tegyél bele nyugtató, ellazító olajat, és gyújts meg néhány gyertyát. Kérd meg a párodat, masszírozzon meg, aztán te is őt, és igyekezz csak vele foglalkozni! Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor semmi akadálya nem lesz annak a babának! Határozd el magadban, és rögzítsd, hogy mi az igazán fontos, egy idő után átáll a gondolkodásod, és elmúlik a stressz! Drukkolok!
2010. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Már sokkal jobban megy a gond bennt hagyás mint régen. De sok időt töltünk a munkahelyünkön. Azt meg nem engedhetem meg magamnak, hogy itthol üllyek, na meg nem is olyan tipus vagyok. A hormonjaim is jók voltak, minden a legnagyobb rendben velük. Pezevezető átfuvást nem csináltak még, a dokim szerint nincs rá szükség. Csak már májusban 32 leszek. Tehetetlennek érzem magam.
2010. jan. 11. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A dokig honnan tudja, hogy nincs rá szükség? Talán látja szabad szemmel, hogy átjárható a petevezetéked? Én egy ilyen orvost sürgősen lecserélnék. Ez az alapvizsgálatokhoz tartozik, ilyen vizsgálat nélkül még inszemet se csinálnak neked. 18 hónap eredménytelenség után meg nem cak várakoznia kellene annak a dokinak ölbe tett kézzel, főleg nem akkor, amikor 32 éves vagy...


Szóval nem, így nem lehet elmondani rólad, hogy veled minden tényleg, biztosan rendben van.

2010. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondod ezt meg kellene csinálni mindenképp? Már én is gondoltam rá.
2010. jan. 11. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hormonvizsgálatra mondta a doki, hogy nincs rá szükség. Én előbb voltam hsg-n is, ahol kiderült, hogy átjárhatók a petevezetékek. (Pedig általában hormonvizsgálatot csinálnak először.) Viszont nálam épp a hormonokkal volt gond. Szóval tényleg ne várj! Én is dokit váltottam, amikor azt mondta, hogy minden rendben, várjunk még pár hónapot. Amikor kiderült a prolaktin-probléma (engem a 3. doki volt hajlandó elküldeni hormonvizsgálatra), utána már egy hónapon belül pozitív lett a tesztem - gyógyszer segítségével. Sajnos a legtöbb orvos nem nagyon szeret "vizsgálódni", hajlamosak várakozásra inteni, holott a probléma hamarabb is kiderülhetne. Szorítok neked, sok erőt, és mielőbbi pozitív tesztet!!!
2010. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is. Már ez a harmadik orvosom nekem is ,még ő törődik velem a legjobban. Az első dokinak fél év után már azt mondtam, hogy egy éve próbálkozunk, pont azért ha valami baj van időben legyek. A másodikkal szintén ez a történet és egyik sem csináltatott még hormon vizsgálatot sem.(Pedig mindkettő jó hírü orvos volt.) A mostani dokim ezzel kezdett de neki már 2 évet mondtam egyböl. ennyi az eredmény=000. Most vagyok tul a harmadik clostis hónapon és csütörtökön megint meg fog jönni, érzem.
2010. jan. 12. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!