Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszttel néztem a hónapot....

Ovu teszttel néztem a hónapot. Együtt voltunk a 2 pozitív napon és a negatív napon is. Lehet hogy ezután lett volna pém? Nem jó az időzítés? Már az lh teszt se jön be?

Figyelt kérdés
Mert utána már nem tudtunk együtt lenni. Azért kérdezem, mert ez alapján vasárnapra vártam a mensit. A fertility is vasárnapra húzta be az ovulációm. Vasárnap este barnáztam egy kicsit, majd még hétfő reggel is egy minimálisan. A hőm is leszánkázott 2 napja. De még mindig nem jött meg. Lehet hogy tényleg ennyivel később lett volna pém? Akkor már az lh tesztnek se hihetek? Az alapján se tudunk már időzíteni? Azért lenne fontos nekem, mert a párommal csak hétvégén tudunk találkozni és az előre tudott pé napján összeegyeztetjük azt a 3 napot hogy együtt lehessünk a babó miatt. De többet sajnos egyenlőre nem tudunk együtt lenni.
2008. aug. 5. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vasárnapra nem vártad és végülis meg sem jött, akkor még lehet baba! Mennyire esett le a hőd?

Egyébként az ovu teszt nagyon jó dolog, sokan írták már, hogy elsőre bejött. Nekem sajnos fél év tesztelgetés után sincs eredmény. De nyugodtan hihetsz a tesztnek, szerintem jó volt az időzítés!!

2008. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hőm egész ciklus második felében szuper volt.Mensi előtt 3-4 nappal elkezd leesni. Most ez nem történt meg 37 felett volt. tegnap esett 36,7 ma 36,5 re. Szóval megjön csak nem értem miért ilyen későn. Akkor az ovulációm is később volt. Már nekem se ez az első lh hónapom.:(
2008. aug. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!