Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj a méhem mostanában?

Miért fáj a méhem mostanában?

Figyelt kérdés
Előző héten fájdogált a méhem oldalt. Majd pénteken sexeltünk és miután felkeltem és öltözni kezdtem, olyan szinten fájt/szúrt, hogy sírva fakadtam. Nem tudtam megmozdulni se. Borzasztóan fájt minden lépés. (10 hónapja élek nemi életet nem ez volt a gond.) Persze lehet hogy beképzelem, de féle attól is hogy terhes vagyok mert nagyobbnak érzem a méhemet. FÉLEK, minden válaszolónak hálás lennék. Kérlek segítsetek nekem :(. [Rendszeresen van menszeszem eddig mindig volt]
2010. jan. 11. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A méhszúrás nem tipikus terhességi tünet. Ha félsz, csinálj terhestesztet, csak 500 Ft egy, és attól megnyugszol.


A tüneteddel viszont érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz. Komolyan! Aki már él nemi életet, annak amúgy is évente mennie kell, ez hozzátartozik.

2010. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgyterveztem holnap veszek egy patikában, nőgyógyászhoz 2 éve szeretnék elmenni (furcsa ráadásul nem is félek mindkettő anyámnak mondtam hogy vigyen el) de anyáméknak nem elég fontos. Szerintem fogom magam felkeresek valami embert és elmegyek magam. 16L
2010. jan. 11. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Ne félj a nőgyógyásztól.
2010. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha anyukádnak nem fontos,és jól ene ha valaki elkísérne,akkor a barátnődet is megkérheted rá!MENYJETEK EGGYÜTT.

A múgy meg a nődokik rendesek,nem kell félni!

Én is emlékszem mikor először voltam...úgy paráztam mint még soha.Na azóta járok rendszeresen.Az első nodokis vizsgálatra én is egyedül mentem,seni nem evett meg,jókat dumcsiztam az ismeretlen nőkkel.Senki nem foga a váróban megkérdezni miért mentél...nyugi!

2010. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A terhesség nem fáj.Max. a beágyazódást érzik néha a nők, de nem mindenki.Amikor nekem szurkált az alhasam a méhem környékén, egyszerűen fel voltam fázva. Mindenképp menj el egy orvoshoz.Ha félsz, a háziorvoshoz menj először. Ő majd kér egy vizeletmintát, megtapogatja a hasad, és ha úgy látja jónak, továbbküld a nőgyógyászhoz.
2010. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj el dokihoz minél elobb. Novemberbe mikor teherbe estem akkor én is fura de nagyobbnak, duzzattabbnak éreztem a méhemet elozo terhességemnél nem éreztem ezúttal viszont igen szerintem lehet ez is a jele a terhességnek
2010. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is néha szúr, begörcsöl, igaz már ritkul de mégis 6 hetes vagyok...

22/L

2010. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!