Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz PÉ? Segítsen nekem...

Mikor lesz PÉ? Segítsen nekem valaki számolni!

Figyelt kérdés
Ha a ciklus.hu 15-ét jelöli be pé-nek. Akkor lh tesztet mikortól használjak és meddig? Mennyire biztos a ciklus.hu?
2010. jan. 11. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu csak számol, nem jósol, és pláne nem biztosra.


Inkább azt írd be ide, hogy hány napos a ciklusod általában, és segítünk kiszámolni, mikor lehet a pé-d, és mikor kezdj el tesztelni.

2010. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2009. november 1-4-ig. nov 28-dec 02-ig. Pecsételés volt dec 9-13-ig. Majd jan 3-7ig mensi. Szerinted? Most péntekre ír számított ovulációt.
2010. jan. 11. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a mensid hosszát kérdeztem, hanem a ciklusod hosszát. :-) Egy ciklus a menszesz első napjától a következő menszesz előtti napig tart.


Na szóval, nézzük: volt egy 27 napos ciklusod novemberben, majd egy 36 napos ciklusod decemberben. Máskor is ilyen tág kereteken belül mozog? A régebbi ciklusaid hány naposak? (A menszesz hossza nem érdekes, nem érdekel.) Eddig hány ciklust jegyeztél fel a ciklus.hu-ba? Mert minimum 8 kell ahhoz, hogy közelítőleg pontosan tudjon számolni. Tudnál még ezekre válaszolni?

2010. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Átlag 29 napos. És június óta jelölöm.
2010. jan. 11. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor a decemberi 36 nap és a novemberi 29 kivétel?


Nos, ha 29 napos, akkor ez azt jelenti, hogy a tüszőrepedésed a ciklusod 13-17. napja között van valamikor. (Ugye emlékszel, a ciklus első napja a menszesz első napja is egyben.) Kezdj el tesztelni a 12. napon. Amikor pozitívat tesztelsz, az jelzi, hogy másnap vagy harmadnap lesz ovud, és eljött az ideje a szerekezésnek.

2010. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. próba szerencse.
2010. jan. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!