Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,4-es TSH-val esélytelen a...

2,4-es TSH-val esélytelen a teherbeesés, illetve, h. meg is maradjon a baba?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy esélytelen!
2014. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen,de van rizikója
2014. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A teherbeesés nem esélytelen, meg szerintem a kihordás sem, bár én pontosan ilyen TSH mellett veszítettem el az első babánkat, de közel sem biztos, hogy a TSH-nak bármi köze is volt a vetéléshez. Sőt, szerintem semmi köze nem volt hozzá (laikusként mondom), igaz az orvosom, azóta pajzsmirigyre vizsgál, mert elvetéltem másodjára is és egyelőre minden egyéb leletem negatív.
2014. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen értékre már gyógyszert kaptam
2014. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt egy középidős vetélésem tavaly,meg most februárban egy elhalt terhességem.lehet ehhez köze?
2014. júl. 29. 08:23
 6/13 anonim ***** válasza:
szedjél rá gyógyszert!
2014. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyen előzménnyel azt mondom, lehet gond, keress egy jó szakembert aki kezel! De csak TSH alapján nem lehet mondani semmit, a többi pajzsmirigy hormonodat is meg kell nézni (fT3, fT4, antiTPO)


De egyáltalán nem esélytelen, nekem 3,8-cal sikerült, és csak kb. a 18. héttől szedtem gyógyszert. Mindketten jól vagyunk. Mivel a háziorvosok abszolút nem tájékozottak ebben a kérdésben (tisztelet a kivételnek), nekem a 3,8-cal is harcolnom kellett hogy küldjön el endokrinológiára.

2014. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ennyivel még nem tudtam teherbe esni, 1,6-al sikerült.
2014. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki, de egyáltalán nem biztos, hogy ez volt a gond!
2014. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3,5-tel lettem terhes,a kutyát nem érdekelte a tsh-m hiába mondtam az orvosnak,hogy nem gond-e,endokrinológust is kérdeztem, szintén azt mondta,hogy ezzel nem kell foglalkozni. Végül semmi gond nem volt a terhességgel,a baba egészségesen született. Szóval nem esélytelen. Szerintem egy csomó nő lesz így terhes,mert nagyon sok helyen sajnos egyáltalán nem foglalkoznak ezzel,így nem is tudja,hogy ez okozhat gondot is.
2014. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!