Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja nem jött meg a mensim...

7napja nem jött meg a mensim ez baba?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, de még egy két napot várni akarok megmondom öszintén nem csináltam tesztet eddig mert féltem egy ujjabb csalodástól eddig pár nap után mindig megjött most viszont pont egy hete késik ez baba??

tünetek nem igazán vannak azt vettem észre hogy 2napja egy két csepp folyásom van az több nincs sokat alszom délután is amit ovi óta nem csináltam és reggel arra kellek,hogy hol bal hol jobb oldalt szurkál a hasam alja.


2008. aug. 4. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy feleslegesen spanolod magadat az illúziókergetés netovábbját űzöd, 1 héttel a mensi elmaradása után már csinálhattál volna egy tesztet, mert ha tényleg babát vársz akkor már pozitív lesz biztosan.
2008. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Jobb, mint végig izgulni. Már ki kell mutatnia a terhességet. Sok sikert!
2008. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából nem izgulok,teljessen higgadtam várok minden egyes napot és nagyon örülök ha eltelt egy nap és semmi nincs.fogok tesztelni szerintem holnap után
2008. aug. 4. 20:37
 4/9 A kérdező kommentje:

lehet buta kérdés,de tapasztalatlan vagyok ha elmegyek egy nögyogyászhoz akkor hogy zajlik ez a dolog?

azt sem tudom,hogy kezdjem?!

2008. aug. 4. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg tapasztalatlan vagy, szó ami szó. Amíg nem csinálsz egy tesztet addig nem nagyon van miről beszélni. Egy pozitív teszttel már el lehet menni nőgyógyászhoz, de addig amíg nincs mire hivatkozni?! Az orvos is ezzel kezdené, hogy elkűld laborba, ami másnapra van meg. Ezt a tortúrát megspórolhatod magadnak egy gyógyszertárban kapható teszttel. Ha 7 napja késik akkor kb 5 hetes terhes vagy ezt már a tesztek kimutatják. Ha nehezen jött össze a baba, pláne nem értem, miért nem tesztelsz és mész orvoshoz lehet, hogy kapnál terhesség támogató gyógyszert, hogy meg is maradjon az a gyerek. Én egy kicsit komolyabban venném a dolgot.
2008. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem nem ment el babám soha.

csak egy évig probálkoztunk és nem jött össze.én nagyon is komolyan veszem hisz ezt akartam eddig,csak most elég nehéz ponton vagyunk a párommal.ráadásul egyedül vagyok nincs család aki támogatna.szoval kicsit félek mert a babát mindenkép megtartanám,de lehet egyedül maradok.

2008. aug. 5. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy. Viszont akkor annál inkább kénytelen leszel egyedül intézni a terhességgel kapcsoletos dolgokat. Tehát az első egy teszt, utána mehetsz a dokihoz ő ad egy csomó beutalót a laborba meg belgyógyászatra ezek rutin vizsgálatok. Mindenkinek meg kell csinálni. Ha már van valamiféle papírod arról, hogy terhes vagy akkor el kell menni a védőnőhöz akitől megkapod a kiskönyvedet. Innentől kezdve az orvos meg a védőnő majd megmondja mikor mit kell csinálni. Nagyjából erre lehet számítani. Erőt, kitartást kívánok és azt, hogy rendeződjön az életed és boldog légy a babával.
2008. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,bár teljessen kivagyok 2 napja csak sirok,hogy eddig amit együtt akartunk egy évig azt most lehet egyedül kell végig csinálnom.és keressem magamba a hibákat,hogy én nem vettem észre,de nem vagyok hülye hisz két hete is a babáról beszélt nekem.szoval kivagyok
2008. aug. 5. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ne keseregj bár ezt könnyű mondani, egyszerűen nem ő a párod és kész. Vagy az is lehet, hogy csak megijedt és ha megnyugszik minden rendbe jön. Nem tudom hány évesek vagytok, lehet most szembesült a valósággal és betojt. De ha ez így van, akkor mellette is egyedül lennél a problémákkal. A társas mgánynál nincs rosszabb hidd el. Én is elváltam és soha de soha nem bántam meg. Arra gondoltam mindig, hogy ez azért rtörténik velem, mert valami sokkal jobb dolognak kell helyet csinálni az életembe és a sors így intézi. Hát és milyen igaz lett ez. Van jó munkám ami sose lett volna a férjem mellett és van egy igazi társam is és babát várunk meg egy csomó jó dolog történik körülöttünk. Aztán hasonló helyzetben is voltam mint te, de én nem tartottam meg a babát, mert beteg lett volna és egyedül nem tudtam volna akkoriban eltartani,még magamat is nehezen tudtam. Ha beszélgetni szeretnél, vagy úgy érzed tudok segíteni írj privit.
2008. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!