Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ha a PG 53 páfrányos...

Csajok ha a PG 53 páfrányos lesz, elég aznap egyutt lenni a párommal, vagy már elotte kellene? Mennyi ido alatt jutnak a spermák célba?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.őszintén szólva,nekem is van ilyen mikroszkópom,de nekem nem vált be.Ovulációs teszt jobb,igaz drágább.Vaterán lehet olcsóbban kapni.A megtermékenyítés után 7nappal a petesejt beágyazódik a méh belső rétegébe.Olvastam hogy van akinek sikerült a pg -vel.Aznap és utána még 5 napig.
2010. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült elsőre. 28 napos a ciklusom, ahogy páfrány mutatott, a 14. napig együtt voltunk mindennap. De arra már nem emlékszem, hogy az hány nap volt. Egyébként az ovuteszt tényleg biztosabb.
2010. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!