Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n nagyon halvány vagy...

9. dpo-n nagyon halvány vagy negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 27. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Atyaa világ :-D
2014. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Negatív, de drukkolok. 1 hét múlva már érdemesebb tesztelni, egyébként nekem menzi előtt 4 nappal már erős + volt mindkét terhességemnél, ezért nem írom hogy csak akkor tesztelj ha késik :)Én is vettem anno 50 tesztet vaterán, eljátszottam velük, mindenkinek joga van hozzá. Kívánom hogy sikeres legyen a hónapod :)
2014. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Elképesztő, hogy egyes emberek névtelenül/arctalanul milyen hangnemet engednek meg maguknak! Volt egy normális kérdés, ugyan, miért nem lehet normálisan válaszolni? Ha meg idegesít, lehet továbblépni, nem muszáj mindenhova válaszolgatni! Hihetetlen...

Amúgy nem annyira hülye kérdés, mert nekem anno ilyenkor igenis halvány pozitív tesztem volt, tehát nem lehetetlen!

2014. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 9. dpo-n halvány csíkos volt a tesztem, igaz az 10-es erősségű volt. Tényleg vannak itt nagyon gonosz emberek, Kérdező ne is foglalkozz ezzel. Jövőhétre pedig egy szép két csíkos tesztet kívánok! (Ezen most én sem látok második csíkot)
2014. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Én látom mire gondolsz, de szerintem ez még nagyon kétesélyes. Drukkolok neked, hogy a jövő héten már egyértelmű két csíkos legyen. :-)
2014. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Pöttömöcske ***** válasza:
100%
Még korai volt a tesz, de még bármi lehet! Én a 10.dpo-n teszteltem negatívot, de egyre több "tünetem" lett és amikor a 14.dpo-n ( nem várt napján ) teszteltem, már halvány pozitív lett! Azóta már erősödött is a csík, csütörtökön vár is a nőgyógyászom! :)
2014. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Kismillió-csillió-billió oldal írja, hogy érdemes a nemvárt első napját megvárni a tesztel.


A kérdező majdnem egy héttel előbb tesztelt, és most itt tobzódik. Na, akkor most mennyivel van előrébb?

2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem - 2 hetes és kislány lesz, remélem jót tippeltem!
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!