Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet érdemes...

Terhességi tesztet érdemes csináltatni ha 4 napja szeretkeztünk a barátommal gumi nélkül? Már kimutatja hogy terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
nagyon ideges vagyok kérlek segítsetek:S
2008. aug. 4. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Még várnod kell kb. 8-10 napot mire kimutatja. Miért nem vettél be esemény utánit ha nem akartok bébit?
2008. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem!!!!!

DE URAM ISTEN!!!!HA NEM AKARSZ GYEREKET MI A FENÉÉRT SZEXELSZ GUMI NÉLKÜL?????ÉN EZT NEM TUDOM MEGÉRTENI:MIÉRT NEM KÉRTÉL ESEMÉNY UTÁNNIT???

2008. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem ment el bennem
2008. aug. 4. 16:44
 4/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok:S
2008. aug. 4. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
amikor meg kellene jönnie, rá egy hétre csinálj tesztet.
2008. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
addig nem bírom ki:(((((((
2008. aug. 4. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ment el benned, akkor valószínű nem leszel terhes, bár egy kis esély van rá. TEsztet még teljesen felesleges venned, majd ha nem jön meg akkor maximum. Addig sajnos nem tudsz mit tenni!

Ha ilyen ideges leszel ha nem védekeztek, akkor nem értem miért nem vagy kicsit körültekintőbb. 17 évesen már azért tudhatnád mivel jár ez.

Hidd el, nem ér az a pásztoróra annyit hogy ilyen fiatalon ilyen komoly döntést kelljen hozod.

2008. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A HCG hormon, a beágyazódástól kezd el termelődni, szóval a peteérés utáni 7-12. napon. Ha pont akkor volt PÉ-d, akkor még a beágyazódásnál sem tartasz, szóval nem mutatna ki semmit. A legbiztosabb az, ha megvárd, hogy megjön-e.

De védekezni kellett volna!

Sőt, ha utána elmentél volna dokihoz, kaphattál volna gyógyszert. De erről pont 1 napja már lecsúsztál.

Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek, ne legyetek felelőtlenek. Az abortusznál már csak az szörnyűbb, ha a babád elhal, meghal. Hidd el.

15 hetes kismama

2008. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

helló!

Előváladékról hallott itt már valaki???

Simán lehet terhes a kérdező, mert abban is van , előfordul spermium, ami életképes...ehhez persze kell peteérés is!

Remélem nem lesz "gond" bár felelőtlenek voltatok.

A teszt pedig akkor mutatja ki, ha túlléped a mensi idejét.

Azt is tudnod kell, hogy mensi ellenére lehet terhesség, mert megjöhet közben is.

Ha pl 10.én kéne megkönnie, akkor 11.én tesztelj...

2008. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Öcsém, én esküszöm, hogy lehidalok!!!!

Hogy lehet, ilyen felelőtlenül csinálni valamit???

Szexelni van idő, meg kedv, de egy kicsit tájékozódni előtte nincs?????

Esküszöm nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen felelőtlen!!!

2008. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!