Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt eseten mikor...

Pozitiv teszt eseten mikor menjek eloszor dokihoz?!

Figyelt kérdés
Van egy kozepesen halvany teljesen jol lathato pozitiv tesztem.Fegnap volt a nem vartam,ma pozitiv lett a teszt!Felek kicsit,mert nagyon gorcsolok,faj a derakam es szurkal a hasam...Remelem nem lesz baj,mar vesztettem el egy babat!
2014. júl. 26. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj meg egy hetet legalább, de inkabb kettőt. Ilyenkor meg nincs szívhang, a doki semmit nem fog adni, hiszen ez meg egyszer se biztos, hogy terhesseg.
2014. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg először is!!! Ha nagyon aggódsz akkor mehetsz már az 5.héten is de akkor csak szikhólyagot fog látni,de szerintem érdemesebb a 6. héten menni akkor már a pulzálást is fogja látni a doki ! Én is görcsöltem a 8.hétig ,nekem az orvosom magnerotot ajánlt. Boldog babavárást :)
2014. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várj 6 hétig akkor már látszik a szíve is.

A görcsökre 3x1 MagneB6 vagy Magnerot és kezdhetsz terhesvitamint szedni ha szeretnél vagy folsavat.

2014. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!