Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön már meg? (kétsze...

Miért nem jön már meg? (kétszer teszteltem negatív lett mind kettő)

Figyelt kérdés

[link]

Azért alacsonyabb a hőm a ciklus elején mert akkor még hónaljban mértem. Késői peteérésem lehetett? (egyébként 30 naposak a ciklusaim menszivel együtt 35)


2010. jan. 10. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan stresszelsz! Ha kétszer is negatív a teszted akkor nem lehet baj.
2010. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jelentene gondot ha terhes lennék, de úgy tűnik csak a szervezetem játszik velem.
2010. jan. 10. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy a ciklusod 21. napján tüszőrepedésed volt, mert azóta magas a hőd.


Nos, magas hőt ciszta is produkálhat (a közhiedelemmel ellentétben cisztától nem lesz pozitív a terhesteszt). Azt mondanám, hogy látogasd meg a nőgyógyászodat. Lehet, hogy baba, csak valamiért nem mutatja nálad a teszt, de lehet, hogy ciszta. Valami azonban biztosan van ott.


És olvasd el ezt: [link]

2010. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem nem ciszta. Picit félek. Mert ugye védekezünk megszakításosan és eddig nem lettem terhes és szerintem most sem vagyok, mert semmi tünetem. Viszont ez a ciszta dolog nagyon rosszul hangzik... :((
2010. jan. 10. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
azért még picit várj, van akinek lassabban termelődik a hcg. reggel első pisiből tesztelj, és próbáld más fajtával.egy ciszta nagyon fájna szerintem, és nem magasan lenne a hőd, hanem lázas lennél.
2010. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem a 27.napon volt ovu,mert az elején hónaljban mérted. korán teszteltél, hisz most lehetsz a 14.-15.dpo-n. nyugi.de ha az megnyugtat, menj el orvoshoz, ő tud biztosabbat mondani, mint itt mi.
2010. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2010. jan. 10. 18:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét negatívat teszteltem, úgy hogy baba biztos nincs de biztos van velem valami gond, mert ennyit még soha nem késett..... :(((((((((((((((((((((((((
2010. jan. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!