Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 1-2 nap a nem vártig! Úgy...

Még 1-2 nap a nem vártig! Úgy fáj a hasam mint ha meg akarna jönni! Meg feszit ott lent! Ez csak mesi miatt lehet, vagy ha terhes lennék akkor is normális lenne?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
a höm még mindig 37,fáj a derekam,barnáztam egy kicsit.a cicim érzékeny már 1,5 hete, máskor csak1-2 nappal mesi előtt fáj,fáradékonyabb vok.szerintetek mint gondoljak?
2008. aug. 4. 14:21
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha terhes lennél valószínű elvetélnél.Szerintem csak meg fog jönni,de ha bizonytalan vagy keress fel egy nőgyógyászt.
2008. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért vetélnék el?Ha görcsöl a hasam az már nem jó jel?
2008. aug. 4. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát gratulálok első válaszoló ,tele vagy logikával ekkora hülyeséget csak az irhat aki még nem volt terhes.
2008. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem igaz?
2008. aug. 4. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira fájt, amikor nem vártam, hogy csak görnyedten tudtam ülni. Biztos voltam benne, hogy ez megint mensi lesz, nem baba. És még után héten is nagyon görcsölt. De Babó azota is itt van a pocakomban és vígan kalimpál :) Drukkolok Neked, ez még bármi lehet!!!

24 hetes pocakos

2008. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
PERSZE HOGY NEM,EZEK A TÜNETEK MELLET LEHETSZ BABÁS IS MEG JÖHET A MENSI IS,KITARTÁS AZTÁN TESZT:)
2008. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én terhes vagyok (már van 1 lányom),kb.5 hetes,tehát nemrég jöttem rá,hogy az vagyok,de még tegnap is éreztem a menstruációs tüneteket mellfeszülés,görcsök,méhfájdalom...

Tehát nem kell feladni,azért mert úgy érzed még lehet baba.:-)

2008. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!