Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülést terhesség...

Mellfeszülést terhesség esetén a nem várt menzi előtt is lehet érezni, vagy csak kicsit később jelentkezik?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk, azóta figyelem, hogy nagyjából mikor kezdődnek a pre-menzis tünetek. Eddig egyetlen hónapban sem éreztem, hogy a hónaljam felől "húznódnának" a mellleim, de most nagyon fájdalmasan meg vannak duzzadva.3-4 nap a nem várt menziig!!!
2008. aug. 4. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet a jele szerintem a clearblueval tesztelj már most ki fogja mutatni

szoraítok neketek

2008. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem is lehet a jele! Sőt remélem, hogy az :) Hasonló cipőben járok, nekem 6 napom van a "nemvártig", nekem is minden hónapban feszül az első terhességem óta, de ilyen hamar és erősen nem szokott.

Ja, az első gyerekemre is emiatt kezdtem gyanakodni, és akkor bejött !!!

2008. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-2 nap a nem vártig!nekem is szokatlanul korán kezdett feszülni a mellem és nem tudom hova tenni
2008. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még annyit tennék hozzá, hogy ebben a hónapban a + ovu tesztes napon is együtt tudtunk lenni és utána is.Tuti volt pém, mert volt tojásfehérjés nyákom, a hőgörbém trifázisos.

Egyébként pé óta folyamatosan szúrkál a bal oldalam(innem volt pém ebben a ciklusban). A hőm ma reggelre 37 fölé ment, uh nagyon nagyon reménykedem, de tesztet majd csak a nem várt után 2 nappal csinálok(persze, ha addig meg nem jön), mert megvárom vele a páromat.

Köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok! Nagyon vágyunk már kisbabára, de az elmúlt 5 hónap sikertelensége miatt befejeztük az állandó görcsölést. Úgy döntöttünk, lesz ami lesz!!

2008. aug. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!