Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből nem lesz terhes görbe,...

Ebből nem lesz terhes görbe, ugye? Milyen INTENZITÁSÚ VÉREZGETÉS jelenthet még terhességet (beágyazódás esetén)?

Figyelt kérdés

Itt a görbém, és arra lennék kíváncsi, hogy én úgy nézem, hogy meg fog jönni, a hőmérsékletből adódóan, ti mit gondoltok?

És ma a 10. dpo napon van egy kis halvány vérezgetésem, pedig a 13. vagy 14. dpo napon kell megjönnie. Általában 27 naposak a ciklusaim, és most akkor 24-re jönne meg. Mi lehet a baj? Jövő keddre vagy szerdára várom (vagy nem várom). Szerintetek?


[link]



Ez az előző görbém, csak hogy lássátok, hogy mikor kezdett csökkenni a hőm, mielőtt megjött és hátha tudtok következtetni, hogy most mi lesz belőle:

[link]


2010. jan. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos ezekhez a görbékhez nem értek, de nekem mielőtt megkellett volna jönnie (Kb 1 héttel előtte) picikét véres volt a wc papír. Ezt 2szer vettem észre, de a bugyimon semmi, csak a wc papír. Neked milyen a vérzés? K
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én tegnap vettem észre egy kis rózsaszínes foltot a bugyimon meg a wc papíron.

De már nincs jelentősége, mert ma megint lement 2 tízedet a hőm, így valószínűleg hamarosan megjön. :(((

Nem tudom, miért nem sikerül,hisz hőmérőzök, ovutesztezek, Masdodynon cseppet használok, és sokat is vagyunk együtt.

Úgy érzem valami baj van. Márciusban megyek orvoshoz.

2010. jan. 10. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdem tanulgatni a görbék értelmezését, de szerintem elég szépen fent van a hőd. De még a lényeg csak most jön, hogyan változik, vagy nem változik az elkövetkezendő 3 napban. Drukkolok! Megírnád majd, hogy mi lett?
2010. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig teljesen jó ez a görbe. 1 tized még nem számít leesésnek. 37 körüli hő nagyon jónak számít. Én onnan sejtettem, hogy terhes vagyok, hogy 37 körül mozgott a hőm, azelőtti ciklusokban csak 36,8-ig ment fel.Ez a halvány vérzés meg lehet beágyazódás is. 3 nap múlva tesztelj, és akkor minden kiderül!

Szorítok neked!!

2010. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia [link]
2010. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. Amikorra kellett, aznap leesett a hőm 3 tízedet.
2010. jan. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!