Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujjazéstól ugye nem lettem...

Ujjazéstól ugye nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha bejut a hüvelyváladék a hüvelybe attól is teherbe lehet esni. De megjött a mensimidőben!!! Egyik reggel kicsit hányingerem volt de hamar elmúl egyik este pedig kicsit fájt a hasam de sztem az a kajától volt!!! Meg kicsit kívámós vook!!!Ugye nem lettem terhes?? Nyugtassatok meg!!! De bunkó válaszokat nem kérek!!!
2008. aug. 4. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem max a stressz miatt képzeled be a 'tüneteket'. Velem is volt hasonló bár nem ujjazástól féltem, de a stressz miatt érezhette rosszul magad.
2008. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
A saját váladékaidtól nem lehetsz terhes.Viszont ha a srác elötte önkielégitést végzett ill az ujjaira került előnedv v spermium és úgy hatolt beléd az ujjaival akkor előfordulhat hogy valaki terhes lesz.De neked megjött nem kell félni.Volt hogy nekem 3 hetet késett és biztos hogy az idegeskedés is rátett egy lapáttal.
2008. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én speciel nem igazán értem a kérdésed. Ha időben megjött, akkor miért gondolod, hogy terhes vagy? És a hüvelyváladéktól? A legjobb tudásom szerint, sperma kell a teherbeeséshez, az pedig egy fiúnak van, akinek nincsen hüvely...nem értelek.
2008. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha bunkó választ nem kérsz,akkor minek teszel fel hülye kérdést?most komolyan,saját váladékodtól terhes leszel???megjött,csak egyik nap hányingered volt???mond hány éves vagy??mert amit írtál,az nagyon durva!szerintem még ne újjazgass....
2008. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!