Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kevés és inkább barnás...

Miért kevés és inkább barnás a menszeszem?

Figyelt kérdés
Szerdán hagytam abba a norcolutot,és szombatra nagyon halvány barnás folyásom volt, és nagyon erős fejfájásom....vasárnap reggelre pedig egyhe vér, de az is csak ritkán, inkább vizes, nagyon világos piros. Mi lehet ez?
2008. aug. 4. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ez a típusú tabi jó nagy adag hormonnal bombázza a szervezetedet és akkor adják, ha magától nem jön meg a menzi.

Lehet, hogy eleve nem volt vastag a méhnyálkahártyád, vagy csak elhúzódóbb lesz a vérzés, mint általában.

Tuti nem volt baba a dologban?

2008. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát....előtte két héttel az orvos azt mondta, nincsen egyértelműen terhesség, méhnyálkahártya 12mm volt. Teszt negatív. Igen,azért írta fel, mert nem jött meg. De akkor ettől most baromira meg kellett volna jönnie, nem?
2008. aug. 4. 12:37
 3/6 A kérdező kommentje:
És mára már csak nagyon kicsi barna(világos) van.
2008. aug. 4. 12:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és hasfájás minimális, két hete viszont erősen görcsöltem, azt hittem, megjön, de semmi. Nem értem. Már összakavarodott minden.
2008. aug. 4. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól összekavarodott a hormonháztartásod. Szerintem várj még pár napot, aztán menj el a dokihoz. Én is szedtem norcolutot, de nekem rá 4 napra rendesen megjött.
2008. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is csak ilyen barnás valami volt a norcoluttól,nem rendes menzi.kinek hogy hat.
2008. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!